Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nu am nici o idee

#10
Pai...deci sunt o maniaca a cititului si in viata mea,oricat de oribila a fost o carte nu am lasat-o jos,traind cu ideea ca daca urmatoarea pagina e geniala si eu am lasat cartea ca proasta?Am ca exemlu Mara care oricat de mult mi-a displacuta meritat cand am ajuns la ultima pagina.Nu am un gen anume care il prefer,citesc tot ce imi cade in mana. Azi am citit doua carti despre Ce Guevara si m-am apucat de Enigma Otiliei.Ca si carti preferate? Deci Stapanul Inelelor ,ma rog intreg Universul Tolkien cu Silmarillion,Povesti neterminate,Copiii lui Hurin,etc ocupa un loc special in sufletul meu alaturi de Ann Rice cu Lestat si Louis ,ma rog aici nu pot sa zic de toata seria caci nu am citit toate volumele,insa nu pot spune ca am o carte preferata.In afara de cele enumerate mai sus toate sunt la fel pentru mine,la fel de ok adica.In afara de Panza de paianjen de Cella Serghi ,a fost oribila deci ,nu mai zic nimic ca daca incep nu ma mai opresc.
Da ador filmele de groaza desi la filme ma uit doar cand mi se recomanda ceva,nu ma atrag atat de mult.Deci filmele mele preferate LOTR evident si Titanic( imi aduc aminte vorbeam cu o colega si am intrebat-o de ce nu mai exista baieti asa draguti....o serie lunga de adjective, ca si Jack la care ea spune:"Pentru ca au murit toti cand s-a scufundat Titanicul!" oricum mi s-a parut foarte amuzant si foarte inspirat).Mai sunt o gramada de filme bune...era s auit de Inception, etc.
Ciocolata! Vanilia mi se pare ca nu are nici un gust.
Floare de iris,neaparat mov,in rest detest toate florile.
Deci la animeuri nu ma pot decide intre Inuyasha si Full Metall Alchemist.
Joaca cineva neopets?

Nice to meet you all!



Răspunsuri în acest subiect
Nu am nici o idee - de LLC - 22-04-2011, 09:15 PM
RE: Nu am nici o idee - de Camelie. - 22-04-2011, 09:20 PM
RE: Nu am nici o idee - de LLC - 22-04-2011, 09:48 PM
RE: Nu am nici o idee - de RinMi♫♪ - 23-04-2011, 02:42 PM
RE: Nu am nici o idee - de Ame - 23-04-2011, 04:54 PM
RE: Nu am nici o idee - de LLC - 23-04-2011, 05:51 PM
RE: Nu am nici o idee - de AnimeAtom - 23-04-2011, 06:06 PM
RE: Nu am nici o idee - de Tweety - 23-04-2011, 09:22 PM
RE: Nu am nici o idee - de LLC - 24-04-2011, 02:14 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ar fi o idee sa ma si prezint, nu? Batsy 4 2.263 02-03-2013, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Batsy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)