Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Life among the Yakuza

#7
Capitolul III

Sakura:

Ma trezesc somnoroasa si ma uit putin cam nedumerita unde ma aflu si acum imi aduc aminte ca nu mai sunt acasa la mine ci acum sunt intr-o casa straina traind printre Yakuza. Cat imi urasc viata...
A trebuit ca tata sa vina in ziua aceea cu o valiza cu bani si sa cumpere ditamai casa?! Puteam sa stam pe strazi si tot era mai bine decat cum e acum. Dar nu stau mult in starea asta de melancolie deoarece pe usa intra Sasuke care imi zambeste de parca nimic nu mi s-a intamplat.
- S-a intamplat ceva? ma intreaba acesta de parca nimic nu s-a intamplat si eu parca am venit aici ca sa-i fiu sclava.
- Nu, nu s-a intamplat nimic, nu m-ai rapit, nu, eu am venit aici ca sa-ti fiu sclava!! tip eu cat ma tin plamanii si incep sa plang. Il vad ca vine spre mine si nu stiu ce are de gand dar eu iau perna in mana si ii dau cu ea in fata.
Dupa ce primeste perna in fata se pare ca s-a enervat si vine spre mine nervos. Sigur vrea sa ma loveasca, dar pe mine nu ma doare... Oricum o sa faca tot restu vietii mele, cat o sa fie si asta, tot ce doreste cu mine.
Sunt trezita la realitate cand ma simt trasa din pat de par si cad pe jos..
-Auu.. ma doare! strig eu printre lacrimi.
-Si daca te doare trebuia sa te gandesti dinainte sa-mi arunci cu perna in fata!
Dupa asta acestea ma las tarata de el fara sa spun nimic ci doar sa plang. Dupa putin timp ma trezesc trantita intr-un perete. Dupa izbitura scot un icnet de durere dupa care imi curge putin sange din gura. Dupa ce abserva se pune la nivel cu mine si se uita i ochii mei.
Eu nu aratam ca m-ar durea dar el stia ca ma doare foarte bine. Stiam sa mimez sau mai bine spus sa fiu atat de.... ca o stana de piatra.
Se uita la mine dupa care imi sterge sangele de la gura si ma ridica in sus uitandu-se atent la mine. Ma uitam la el acum cu o scarba si imi venea sa-l ucid cu privirea.
-Se pare ca daca ti-as da un pistol m-ai ucide din primele cinci secunde.
-Da, asa as face!
Dupa ce spun asta primesc o palma zdravana peste fata de mi se intoarce capul la nouazeci de grade. Se mai uita inca odata la mine si imi spune si el in scarba.
-Se pare ca nu ti-ai dat inca seama ca eu sunt stapanul aici. Nu tu!
-Si daca esti stapanul aici, crezi ca ma conduci si pe mine?
Dupa aceasta replica mai primesc inca una dar de data asta imi simt corpul greu si totul mi se intuneca in fata ochilor. Cred ca am murit...nu nu se poate deoarece vad o lumina puternica. Imi deschid incet ochii si il vad pe Sasuke cum sta langa mine in pat.
Ma ridic din pat iar acesta se uita la mine. Nu ma prea puteam tine bine pe picioare dar merg pana la dulap si de acolo scot o rochie alba din dantela, pana la genunchi si cu bretele.
Ies din incapere si ma duc la bucatarie. Caut in sertar un cutit iar Dominique ma vede si ma intreaba ce caut. Eu ii spun ca caut un cutit sa tai un mar dupa care ii zic sa-mi aduca un mar. Aceasta imi aduce un mar iar eu plec in gradina din spate. Era o gradia mare, cu iarba de un verde deschis, cu multe flori frumoase si o piscina mare. Ma duc langa piscina si ma pun jos. Intru cu picioarele in apa si pun marul jos. I-au cutitul si ma gandesc daca e bine ce fac iar apoi imi zic ca mai bine asa decat sa mai suport tot chinul asta. In urmatoarea clipa imi pun cutitul la mana si ma tai. Sangele incepe sa curga iar eu pun cutitul jos langa piscina si ma arunc in ea sa raman si fara aer. Simt cum mi se ingreuneaza ochii si vad negru.
Cred ca am murit...

***Sasuke***

Ma uit pe geam si observ o imagine sumba...Sakura in piscina si apa rosie. Alerg cat pot de repede catre piscina. In drum vad servitori ce ma incurca. Parca timpul curge repede si viata rozaliei se scurteaza iar ei nu ma lasa sa o ajut. Dupa mii de ore pentru mine ajung la piscina, o scot pe rozalie si chem un doctor.
In camera doctorul imi spune ca am ajuns la timp iar fata este in afara orcarui pericol. In gand imi zic ca o sa fie intr-un mare pericol dupa ce se trezeste. Doctorul imi spune ca ar trebui sa o las sa se odihneasca. Fac cum imi spune doctorul. Iesim pe hol iar acesta ma intreaba ce a indemnat-o pe tanara sa faca un asemenea gest necugetat iar eu ii spun ca nu stiu. El imi zice ca ar trebui sa o fac mai fericita si sa nu-i fac absolut nimic. Sa nu-i reprosez nimic cand se va trezi deoarece nu fac nimic bun facand asta. Dau din cap afirmativ, ii dau banii dupa care chem o servitoare sa-l conduca afara. Dupa ce pleaca deschid usa incet sa nu o trezesc pe rozalie dar observ ca aceasta este treaza. Ma duc spre ea iar aceasta se uita la mine dupa care se uita pe tavan. Cred ca astepta sa o zgaltii si sa-i spun ca e o proasta ca a incercat sa-si puna capat vietii sau sa-i dau o palma sau sa o bat. Dar nu am sa fac nimic din asta ci doar ma duc langa ea. O dezvelesc si ma uit la rochia de pe ea. Era mai mult rosie decat alba. O ridic in sezut dupa care ii ndepartez rochuia si o las doar in sutien si in chiloti. O ridic in picioare si aceasta cred ca astepta alceva din partea mea.... Dar o uimeste faptul ca o duc la baie si dau drumul la cada. Pana se umple o i-au in brate si stau asa cu ea cateva minute. Ii dau drumul iar aceasta se uita la mine ca la extraterestrii. Nu i zic nimic ci doar ma uit l acada iar cand este gata o opresc si pun in ea un gel de dus cu miros de bujor. O iau de mana si o intorc cu spatele. Aceasta statea ca mielul la taiat. Ii deschid sutienul dupa care ii dau chiloteii roz jos. Se intoarce iar eu pot observa ca avea niste forme mama, mama... Dar nu am de gand sa profit de ea... e asa de mica si fragila. O i-au in brate si o pun in cada. Ii spun sa nu stea foarte mult deoarece am planuri mari azi. Aceasta da din cap afirmativ dupa care ies. Ma uit in jos si Jimmy vad ca vrea o noapte cu rozalia dar eu nu as vrea sa o fortez daca nu doreste sau.......vreau? In gand imi apar niste imagii care as vrea sa devina realitate. Dupa ceva timp o vad pe rozalie ca vine infasurata cu un prospo in jurul taliei. Ma uit la ea si mai am oleaca si sar pe ea.... Aceasta cand imi vazu expresia incepu sa rada si imi zice ca ar vrea sa ies. Parasesc camera si ii spun sa ma astepte jos. Maduc la baie si fac un dus cu un gel cu miros de crin. Dupa ce termin ies cu un prosop in jurul taliei si intru in camera. Imi i-au o pereche de boxeri dupa care imi caut un tricol si o pereche de bluzi. Scot un tricou mov cu un cap de mort in flacari cu un trandafir si o pereche de blugi nagri.
Cobor in lining iar fata ma astepta. Era imbracata cu o rochie mov, nu prea scurta dupa parerea mea, si o pereche de pantofi ce se leaga pe picior negri. O salut dupa care o iau de mana si ies din casa cu ea. Aud servitorii cum zic ca azi ma vede cu ea si maine cu alta. Si ca poate deja Sakura ar fi insarcinata ca se auzeau numai tipete. Ma prefac ca nu am auzit nimic dupa care ma duc in garaj si scot de acolo un Aero de Shelby SuperCars.

***Sakura***

Cand am vazut ce masina a scos ma uit ca la masini straine. Era un Aero de Shelby SuperCars. Am citit ca nu sunt prea multe in lume deoarece sunt cele mai scumpe masini. Acesta cand imi vazu expresia a inceput sa rada. Adica eu aveam gura cascata si ochii cat cepele.
- S-a intamplat ceva? ma intreaba acesta parca nu ar sti de ce mai uit asa.
Dau din cap in semn ca nu si il intreb unde mergem. Acesta imi raspune ca o sa ne plimbam.
Ma duc si ii spun ca eu nu ma plimb cu o asemenea masina deoarece nu am bani de asa ceva.
Acesta imi spune ca banii lui sunt si mei iar eu ii zic ca o servitoare nu trebuie sa stea langa un domn ca el. Acesta ma ia si ma baga in masina. Mergem ce mergem pana ajungem in fata unui club. Ajunsa in fata clubului ii spun ca nu intru dar acesta imi spune ca o sa intru. Ma ia cu forta si intram. In club toate privirile se atintesc asupra mea si aud ceva de genu " Uite-o si te asta. In bratele sefului Yakuza" "Eu sunt mai frumoasa decat ea.. si as fi mai buna in pat decat ea" si " Uite ce taranca mai are si seful Yakuza... eu as fi perfecta nu ca ea". Ma uitam la toate fetele care se uitau urat la mine si doar ca sa le fac in ciuda ma apropii de buzele brunetului si il sarut scurt. Acesta se uita la mine iar eu spun ca am facut-o doar sa le fac in ciuda la astea. Dupa imi zice ca o s ama ajute sa le fac geloase si imi pune mana pe fund. Ma uit cam urat la el dar il las ca sa ii las placerea sa isi tina mana. Vad ca se apropie de o masa unde se aflam mai multe persoane. Ma pune jos si se aseaza langa mine punandu-si mana dupa gatul meu si fara sa vrea sau cred ca asta ii era intentia mi-a pus si mana pa san. Ma uit la el cam urat si baietii au inceput sa rada.
-Se vede ca nu e obisnuita! spune un baiat roscat cu ochii caprui.
-Eee, ar sa se obisnuiasca, daca ar sa stea prea mult! spune altul cu parul blond prins intr-o coada si cu ochii albastri.
Aceasta fraza ma strapuns ca un cutit si m-am uitat atent spre baiatul care a spus asta. Cred ca brunetul a avut mai multe fete ca si mine iar dupa ce s-a culcat cu ele le-a dat la oparte. Il rog pe brunet sa-m,i aduca un suc de zmeura iar acesta pleaca. Dupa ce il vad ca pleaca ii spun baiatului sa vina cu mine pana in baie. Acesta incepe sa rada iar eu ii spun sa nu se gandeasca la prostii. Dupa asta vine cu mine in baie .
-Deci ce vrei?
-Pai mai intai cum te cheama?
-Deidara. Pe tine?
-Sakura. Si la ce te-ai referit cand ai spus daca am sa stau mult?
- Nu stiai? Sasuke a avut mai multe fete ca tine si dupa ce s-a plictisit de ele le-a vandut sau le-a pus sa practice prostitutia si sa-i aduca bani.
Ii spun ca daca doreste sa plece iar acesta pleaca.
M-am pus jos pe gresie si ma gandeam ca in curand o sa ajung si eu sa practic prostitutia prin baruri si cluburi. O lacrima mi s-a prelins. Apoi inca una si alte cateva. Mi le-am sters dupa care m-am pus jos si stateam si ma gandeam la viata mea de cand m-am nascut si pana in momentul asta. Ma gandeam si la parintii mei ce fac acum, ce au facut? Aud un zgomot si vad ca usa se deschide iar inauntru intra Sasuke cu paharul de suc. Ma vede pe jos si se pune langa mine.
-Ce ti-a spus Deidara?
Ma uit in jos si nu-i spun nimic. Ce sa-i spun?! Ca mi-a zis ca in curand o sa ajung si eu o prostituata, o cu**a, o ta**a?
Liniste, numai liniste....
-Ti-a spus ca am avut mai multe fete ca si tine, nu?
Se pare ca stie....Daca tot stie sa-i spun.
-Da, mi-a spus ca toate fetele cu care ai stat au devenit prostituate si stiu ca in curand o sa ajung si eu la fel dar asta este. Daca asta mi-e destinul o sa-l indeplinesc fara sa zic nimic.
-Da, asta e adevarat, dar tu nu o sa devii ca ele!
Ma asigura?? Hai sa fim seriosi. De fiecare datya cand un barbat vrea sa te aiba iti promite si luna de pe cer. Si ti-o da? Nu, nu o sa o primesti!
- Poti sa-mi spui verde-n fata! Nu te sfii! Stiu ca nu e adevarat deci poti sa-mi spui ca asa va fi...



Răspunsuri în acest subiect
Life among the Yakuza - de Sho-Yo - 16-04-2011, 12:51 PM
RE: Life among the Yakuza - de Miranda. - 16-04-2011, 10:04 PM
RE: Life among the Yakuza - de Sho-Yo - 17-04-2011, 09:49 PM
RE: Life among the Yakuza - de Rose ^^ - 18-04-2011, 09:48 PM
RE: Life among the Yakuza - de Bonnie - 18-04-2011, 10:31 PM
RE: Life among the Yakuza - de Miranda. - 19-04-2011, 05:54 PM
RE: Life among the Yakuza - de Sho-Yo - 19-04-2011, 10:59 PM
RE: Life among the Yakuza - de Miranda. - 20-04-2011, 12:30 AM
RE: Life among the Yakuza - de Sho-Yo - 22-04-2011, 12:22 PM
RE: Life among the Yakuza - de Maria - 22-04-2011, 06:11 PM
RE: Life among the Yakuza - de Miranda. - 23-04-2011, 11:29 PM
RE: Life among the Yakuza - de Nywa - 24-04-2011, 11:45 PM
RE: Life among the Yakuza - de Sho-Yo - 26-04-2011, 08:45 AM
RE: Life among the Yakuza - de Miranda. - 26-04-2011, 09:46 PM
RE: Life among the Yakuza - de Sho-Yo - 29-04-2011, 10:11 PM
RE: Life among the Yakuza - de Zummy - 30-04-2011, 01:32 PM
RE: Life among the Yakuza - de Maria - 30-04-2011, 02:07 PM
RE: Life among the Yakuza - de Rose ^^ - 01-05-2011, 09:55 PM
RE: Life among the Yakuza - de Sho-Yo - 05-05-2011, 09:37 PM
RE: Life among the Yakuza - de Rose ^^ - 05-05-2011, 10:19 PM
RE: Life among the Yakuza - de Maria - 07-05-2011, 06:56 AM
RE: Life among the Yakuza - de hiimera - 07-05-2011, 09:57 AM
RE: Life among the Yakuza - de Sho-Yo - 07-05-2011, 10:19 PM
RE: Life among the Yakuza - de Maria - 08-05-2011, 08:54 AM
RE: Life among the Yakuza - de hiimera - 08-05-2011, 12:39 PM
RE: Life among the Yakuza - de Sho-Yo - 09-05-2011, 10:39 PM
RE: Life among the Yakuza - de Maria - 10-05-2011, 07:03 AM
RE: Life among the Yakuza - de hiimera - 10-05-2011, 04:53 PM
RE: Life among the Yakuza - de Fifilina - 11-05-2011, 10:45 PM
RE: Life among the Yakuza - de Sho-Yo - 14-05-2011, 11:51 AM
RE: Life among the Yakuza - de Maria - 14-05-2011, 12:29 PM
RE: Life among the Yakuza - de hiimera - 14-05-2011, 03:43 PM
RE: Life among the Yakuza - de Rose ^^ - 15-05-2011, 04:07 PM
RE: Life among the Yakuza - de Bbbiiiaaa - 16-05-2011, 04:05 PM
RE: Life among the Yakuza - de Sho-Yo - 17-05-2011, 09:51 PM
RE: Life among the Yakuza - de ~~~KiOko kimy~~~ - 17-05-2011, 10:00 PM
RE: Life among the Yakuza - de Rose ^^ - 17-05-2011, 10:23 PM
RE: Life among the Yakuza - de Maria - 22-05-2011, 09:38 AM
RE: Life among the Yakuza - de Sho-Yo - 22-05-2011, 09:45 AM
RE: Life among the Yakuza - de Maria - 22-05-2011, 10:21 AM
RE: Life among the Yakuza - de Miranda. - 23-05-2011, 09:28 PM
RE: Life among the Yakuza - de Sho-Yo - 01-06-2011, 08:50 AM
RE: Life among the Yakuza - de Rose ^^ - 01-06-2011, 01:07 PM
RE: Life among the Yakuza - de Miranda. - 24-07-2011, 08:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Indragostita de seful Yakuza denieverlove lovever 7 4.953 21-08-2011, 04:30 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Life among the Yakuza II +18 Sho-Yo 16 9.332 08-08-2011, 03:59 PM
Ultimul răspuns: RouXiss Đx
  Yakuza's boss in love +18 ellamanu 88 116.780 17-06-2011, 11:03 PM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)