Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Come here, I have cookies xD

#1
Hey ^^

Ma numesc Joanna 4 Am venit pe forumu' asta la recomandarea unei prietene care e obsessed about anime. 4 Sunt cam copilaroasa cateodata. Daca vreti sa ma cautati, cel mai bine e pe Marte, cam acolo imi petrec eu zilele xD. Sunt sagetator si sunt cam neindemanatica, deci aveti grija sa nu va tintesc din greseala :eto:

Like

Anime-ul meu preferat este Bleach. Desi si Naruto este printre preferintele mele fiind primul la care m-am uitat. Personajele mele favorite sunt: Hitsugaya (bleach) si Neji (naruto). Nu stiu de ce-mi plac asa de mult.
Ascult Rock in general. Ador trupa Nickelback, e preferata mea. Apoi mai sunt si Skillet si Simple Plan. Dar daca cineva asculta stiu eu ce alt tip de muzica, nu sar cu gura pe el. 21
Imi place foarte mult sa desenez.
Ador provocarile. Niciodata nu pot sa refuz una. 4
Sunt alergica la pisici si la capsuni, desi amandoua sunt printre favoritele mele.


Dislike

Urasc atotstiutorii.Aia care se dau mari asa ca n-au ce face.
Nu imi plac deloc pitipoancele, molustele, cocalarii, manelarii si alte ciudatenii ale pamantului.21


Astept intrebari, si sper sa ne intelegem bine 4
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !




Răspunsuri în acest subiect
Come here, I have cookies xD - de Dragonz Eyez - 03-04-2011, 12:41 PM
RE: Come here, I have cookies xD - de Virusel - 03-04-2011, 03:03 PM
RE: Come here, I have cookies xD - de Shitty - 03-04-2011, 05:48 PM
RE: Come here, I have cookies xD - de Hakusor. - 03-04-2011, 09:07 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Welcome to the dark side. We have cookies! sofia.tiano 1 1.747 23-07-2008, 11:29 PM
Ultimul răspuns: sakura345


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)