Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Come here, I have cookies xD
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Hey ^^

Ma numesc Joanna 4 Am venit pe forumu' asta la recomandarea unei prietene care e obsessed about anime. 4 Sunt cam copilaroasa cateodata. Daca vreti sa ma cautati, cel mai bine e pe Marte, cam acolo imi petrec eu zilele xD. Sunt sagetator si sunt cam neindemanatica, deci aveti grija sa nu va tintesc din greseala :eto:

Like

Anime-ul meu preferat este Bleach. Desi si Naruto este printre preferintele mele fiind primul la care m-am uitat. Personajele mele favorite sunt: Hitsugaya (bleach) si Neji (naruto). Nu stiu de ce-mi plac asa de mult.
Ascult Rock in general. Ador trupa Nickelback, e preferata mea. Apoi mai sunt si Skillet si Simple Plan. Dar daca cineva asculta stiu eu ce alt tip de muzica, nu sar cu gura pe el. 21
Imi place foarte mult sa desenez.
Ador provocarile. Niciodata nu pot sa refuz una. 4
Sunt alergica la pisici si la capsuni, desi amandoua sunt printre favoritele mele.


Dislike

Urasc atotstiutorii.Aia care se dau mari asa ca n-au ce face.
Nu imi plac deloc pitipoancele, molustele, cocalarii, manelarii si alte ciudatenii ale pamantului.21


Astept intrebari, si sper sa ne intelegem bine 4
Bine ai venit pe Animezup, Dragonz Eyez!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Tie chear iti place sa iti zic ca te iubesc nu?24

Ok..imi pare bine sa te revad prin zona10
Semanam destul de mult:X:X:X poate prea mult10
Deocamdata nu am intrebari de pus, ca am capu cap in nori si poate prea gol10
Oricum bine ai venit (eu aia care mam inregistrat cu 20 de min inaintea ta) 24

Happy postind and love u dear4
Welcomeeee pe aici, sper sa te simti bine, sa-ti faci multi prieteni si sa ne citim prin posturi , totusi cuuuuuuuuuuum poti sa fii alergica la capsuni? 39 Zuppy03

pa hug
(03-04-2011, 03:03 PM)Virusel A scris: [ -> ]Welcomeeee pe aici, sper sa te simti bine si sa-ti faci multi prieteni, totusi cuuuuum poti sa fii alergica la capsuni?Zuppy03

Chiar nu stiu cum de am acest blestem asupra mea 21))) Ador capsunile dar asta e ...cateodata mananc cu nemiluita, ce sa-i faci, daca sunt asa de adorabile? :X 21
Heiiii
Bine ai venit alea alea sa'ti faci multi prieteni si sa te simti "ca acasa"4
Am aceeasi parere despre cocalari si pîtipoance21.Cateodata ma intreb de ce exista...22106.
Ca tot omu' am si eu niste intrebari:p.

1) Care e piesa preferata de la Simple plan si Skillet?.
2) Ce fel de dans iti place sa dansezi?21
3) Care sunt culorile preferate?
4) Ce filme peferi?
Citat:1) Care e piesa preferata de la Simple plan si Skillet?.
2) Ce fel de dans iti place sa dansezi?
3) Care sunt culorile preferate?
4) Ce filme peferi?

1. De la simple plan imi plac multe...nu prea pot sa aleg...cred ca totusi "I'm just a kid" si "shut up"(ador videoclipu' de la asta:X) . Desi pot sa spun ca toate melodiile lor sunt super tari.
Skillet- Si la astia la fel ...nu ma tine sa aleg. 21

2. Am facut dans sportiv un an juma' ...Cred ca m-as baga la dansuri d-astea mai complexe...cum am mai zis ador provocarile si nu-mi place sa fac lucruri prea usoare 4

3. Mov, Mov, Mov! poate mai intra si un albastru si un verde pe acolo. 21

4. Actiune, Aventura, SF cateodata si comedie. Dar ador aventura xD
Welcome on Zup little girl xD. Have fun and all ... xD Sper sa iti faci o droaie de prieteni, printre care si eu deigur : )). So intrebarile xD

De unde esti?
Cati ani ai?
Chiar te cheama Joanna? :X
That' s all xD
Hello ✖Hαкu! 4

sunt din Bucuresti...Nasol oras, acum pe bune.
Am 15 ani ...
Pai defapt, ma cheama Ioana Catalina...dar dintr-a 5a mi se spune Joanna Chaty ...deci m-am obisnuit asa 21
Bunaaa hug Bine ai venit pe forum! Sper sa iti faci multi prieteni [poate si eu 5 ] si sa te distrezi. Ceva in comun la noi ar fi ca si mie imi place albastru, si ascult si eu skillet.
Am si eu doua intrebari asa de curioazitate smile
1. Iti place sa citesti ficuri? Daca da, de care?
2. Vei face si tu un fic la un moment dat?
Eh, cam atat, nu vreau sa te sufoc cu intrebarile mele. Cum am mai zis [sau poate nu am mai zis 21 ] sper sa te simti bine pe forum. Sper de asemenea sa fin prietene 5 Nu e asa?? 21 Hai gata cu linguselile. O seara buna! Bye bye
Pagini: 1 2