Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Domination by [+16] [yaoi]

#1
Dominarea incepe

Era o noapte ploioasa de toamna.Cerul acoperit de nori furiosi varsa lacrimi,in timp ce fulgerele stralucitoare il brazdau.Capitala nipona era destul de linistita.Din cand in cand,cate o masina trecea in viteza pe strazile goale,imprastiind apa ce se aduna in balti.Din pricina vantului puternic,cativa stalpi iluminatori nu functionau.Tunetele vuiau,zguduind metropola,care era ciudat de linistita.Oricum,cat de nebun ar fi trebuit sa fi pentru a te aventura afara,in acele conditii?Pe stradutele intunecoase si umede,un adolescent de doar saisprezece ani se grabea.Parul lui negru era ud,in timp ce ochii de culoarea abanosului priveau in fata.Purta un tricou alb si o pereche de pantaloni negri,ce ii stateau lipiti de trup.In brate,tinea o punga cu diferite alimente.Din cauza ploii dese si a vitezei cu care fugea,nu a fost atent,reusind sa se impiedice de o bara de metal cazuta pe asfalt.Adolescentul a cazut,in timp ce alimentele se imprastiau pe asfaltul umed.
-La naiba.Ryonmaru o sa ma omoare daca intarzii.
Acesta a adunat cumparaturile,continuand sa fuga.In cele din urma,a ajuns in fata unei case,cu un etaj.Era una dintre multele locuinte ce au ramas fara curent electric din pricina vantului puternic.Baiatul a deschis usor usa,inchizand-o la fel de repede.Siroaie de apa curgeau din hainele sale,formand o mica balta pe parchetul ce avea o nuanta deschisa.Acesta a mers pe un hol lung,ajungand intr-o camera imensa.In fata unui semineu unde lemnele trosneau,un tanar deosebit de atragator statea pe un fotoliu,tinandu-si palmele incrucisate sub barbie.Parul lui blond straluceau in lumina usor rosiatica a focului,in timp ce ochii de un albastru infricosator il priveau pe brunet.Acesta purta o pereche de blugi,bustul avandu-l gol.Cu miscari lente,s-a ridicat de pe suprafata moale unde statea,indreptandu-se spre copil.Blondul l-a privit din cap pana-n picioare,afisand mai apoi un ranjet malefic.
-Ohno,unde dracu ai stat o ora?
-Ryonmaru...imi cer scuze,dar afara ploua foarte tare si m-am gandit sa stau putin in magazin,crezand ca o sa inceteze.Replica baiatul tinand capul in jos.
Adolescentul a ras zgomotos,dupa care l-a apucat pe brunet de par,tragandu-i capul pe spate.Acesta a scos un scancet lipsit de vlaga,incercand sa evite privirea varului sau.De la moartea parintilor sai,Ohno a fost crescut de blond,insa acesta il trata ca pe un servitor.El era cel care se ocupa de treburile casei si indura toate insultele daca ceva nu functiona cum trebuie.Intr-un final,Ryo i-a dat drumul,avand grija sa il tranteasca la podea.
-Mi-a pierit pofta de mancare.Fa bine si sterge chestia asta uda de pe parchet.Ah,sa nu uit.Dupa vreau sa imi pregatesti baia.Ai inteles?
-Da Ryon...adica domnule.
Tanarul a urcat cele douazeci de trepte,ce duceau spre etajul superior.Ramas singur,Ohno a asezat cumparaturile pe masa din bucatarie,luand una dintre lavetele asezate in dulap.Cu miscari usoare,a inceput sa stearga apa ce se scurgea pe parchet.Ii era recunoscator varului sau ca a avut grija de el,insa asta nu insemna doar un acoperis deasupra capului.Avea nevoie de intelegere,nu sa fie tratat ca o sluga si lovit ori de cate ori nu face ceva bine.Insa nu avea nici-un drept sa comenteze.Stia ca parintii lui au murit in acel accident nenorocit de masina,ce s-a intamplat in urma cu patru ani.Insa niciodata nu le-au fost gasite cadavrele sau orice urma ca ei ar fi intr-adevar decedati.Dupa ce a curatat acea bucata de parchet,a inceput sa fuga pe scari,indreptandu-se spre camera unde se odihnea Ryonmaru.Stia ca acesta uraste sa astepte.Sfios,a batut la usa,asteptand permisiunea din partea tanarului cu ochii albastri.Acesta statea pe pat,fumand degajat o tigare.Nici macar nu si-a privit varul,pur si simplu i-a facut semn spre baie.Ohno a aprobat din cap,pasind in camera cu pricina.Imensul jacuzzi era asezat in fata usii,avand in partea dreapta o etajera destul de mare,pe care erau puse sticlutele blondului.Pustiul a pregatit apa,avand grija sa nu fie prea fierbinte.Curios din fire,acesta a luat unul dintre recipientele cu parfum.Insa din cauza a a fost ud pe maini,a scapat sticluta,aceasta spargandu-se in cateva bucati.Speriat,si-a acoperit gura cu palmele.Credea ca varul sau nu a auzit,insa dupa cateva secunde,usa s-a deschis vijelios,facandu-si aparitia blondul.
-Ce s-a intam...copil idiot!Chestia aia valoreaza mai mult decat viata ta!Nu esti in stare nici sa pregatesti o baie?
-Imi...imi cer scuze.Nu o sa se mai repete.
-Fi sigur de asta.
Ryonmaru l-a apucat de incheietura mainii,ridicandu-l de pe podea.Era cu cel putin zece centrimetri mai inalt decat brunetul si mult mai cladit,insa asta nu il impiedica sa se comporte ca un nemernic misogin.Trupul copilului tremura,in timp ce incerca sa evite privirea varului sau.Insa acesta l-a apucat de obraji,strangandu-l destul de tare.Blondinul s-a apropiat de urechea stanga a baiatului,soptindu-i.
-Data viitoare,o sa am grija sa mi-o platesti.
Ryo a ranjit,dupa care l-a muscat de lobul urechii pe brunet.Acesta a ramas pur si simplu socat.Stia ca persoana alaturi de care locuia avea obiceiuri mai ciudate,insa asta depasea limita imaginatiei.Speriat,a parasit camera,trantind usa dormitorului.Ramas singur in baie,blondul a scuipat in partea stanga,stergandu-si buzele cu incheietura mainii.
-Ce copil prost.Se sperie din orice.Replica acesta razand zgomotos.
In camera lui,Ohno statea intr-un colt al patului.Locul in care statea nu era nici pe departe la fel de spatios ca dormitorul lui Ryo.Era o incapere mica,constituita dintr-un pat,un dulap si o veioza.Acesta si-a schimbat hainele ude,asezandu-le pe un scaun.Purta o pereche de pantaloni scurti si un tricou.Continua sa se gandeasca la gestul facut de varul sau.

Galerie:
Ryonmaru: http://i261.photobucket.com/albums/ii67/...e30-11.jpg
Ohno: http://i261.photobucket.com/albums/ii67/...entako.jpg
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Răspunsuri în acest subiect
Domination by [+16] [yaoi] - de Lye - 03-10-2008, 10:43 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 06-10-2008, 04:40 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 10-10-2008, 05:16 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 25-10-2008, 02:13 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Cri$tin@ - 25-10-2008, 04:44 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 29-10-2008, 10:26 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 04-11-2008, 05:02 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de ank_anime - 10-11-2008, 11:02 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 17-11-2008, 04:10 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 01-12-2008, 07:00 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Mitsukai Yoru - 19-12-2008, 02:16 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Aiumy - 03-01-2009, 12:40 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de sweet_zoey - 20-01-2009, 07:28 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 21-01-2009, 11:29 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 22-01-2009, 05:46 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Alysu - 22-01-2009, 08:07 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de myuu - 23-01-2009, 09:53 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kido - 23-01-2009, 03:34 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 23-01-2009, 07:50 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 23-01-2009, 09:20 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Child Of Sunset - 27-01-2009, 04:41 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 03-03-2009, 01:58 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Yaku-chin - 03-03-2009, 12:42 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kitsune's Iris - 11-03-2009, 04:05 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 11-03-2009, 08:59 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de chrissta - 02-04-2009, 10:06 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Dark~Melody - 14-06-2009, 12:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hot domination (yaoi) Aliss_anime 32 20.413 03-08-2010, 12:39 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.330 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Vampire Domination Teh 18 9.267 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)