Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#4
Multumim pentru comentarii, fetelor! hug Ne bucuram enorm ca va place! pupic
Si... next:
Lecturare placuta! ^^



Capitolul 2



Zi de scoala! Da, teribilele zile de scoala! Uram din tot sufletul aceasta institutie facuta sa strice talentele in devenire. De pe la ultimele trei ore m-am carat dracului in oras, cu gagica-mio - noul si cel de saptamana asta, ca ii schimbam rapid - care se numea RayRay. Nu stiu cum, dar cand ma sarutam cu el, pe strada, ducandu-l spre casa, il vad pe Itachi. Incerc, desigur, sa-l ignor, fiindca era cu prietenii sai, insa il simt la un moment dat ca imi sare in spate si imi urla in ureche.
Drace, asta nu e sanatos! Le-am facut lui si lui Ray cunostinta, ca altfel nu se putea, apoi m-am despartit de prietenul meu, luand-o spre casa insotit de frate-mio. Vorbind vrute si nevrute, am ajuns sa ascult ce facuse la istorie. I-am promis ca nu voi spune tatalui nostru despre pataniile sale.
Am ajuns acasa, intr-un sfarsit, mama l-a luat deoparte pe fratele meu, spunandu-i ca are cu el probleme si nu cu mine. Foarte bine, am iesit din camera, insa am ramas la usa, ascultand. Frumoasa noastra mama a inceput sa ii faca o morala usturatoare fratelui meu, insa acesta izbucni, lasand-o fara glas. Vorbele lui m-au ranit chiar si pe mine, intr-un fel. Ma ura? Imi parea rau de tot ceea ce patea el... Am oftat, mergand in camera noastra.
Dupa cateva mintue aparu si Itachi, aruncandu-se in pat. L-am auzit cum plangea, asa ca am venit langa el, incepand sa il mangai pe par si sa ii soptesc lucruri la ureche pentru a se linisti. In zadar incercam, el plangea in continuare. Simteam ca nervii sai sunt intinsi la maxim.
- Vreau sa mor! i-am auzit cuvintele suierand, facandu-ma sa ma doara ingrozitor de tare. Cum sa moara? El, fratele me?! Nu! Categoric nu puteam sa il las sa faca asta!
M-am asezat turceste in pat, iar el mi-a urmat exemplul. Stateam destul de aproape unul de celalalt incat sa ii pot simti respiratia fierbinte pe pielea mea fina. Mainile mele i le tineau pe ale lui, la fel si el pe ale mele. Ochii nostrii de un verde inchis se priveau ficsi acum, iar pe fetele noastre se asternusera doua zambete identice.
- Itachi, mai tii minte? Asa stateam cand eram mici si mergeam cu ai nostrii la munte, cu cortul! Ce ne mai plictiseam! am spus surazand.
Ne uitam asa de atenti incat nici macar nu clipeam. Jocul nostru de cand eram mici, sa il facem pe celalalt sa cedeze, sa i se inchida pleoapele.
Cand s-a linistit, intr-un sfarsit, i-am spus incet:
- Ma ajuti si pe mine cu un exercitiu la matematica?
S-a uitat la ochii mei si apoi mi-a dat parul valvoi de pe chip, adresandu-mi un suras bland.
- Desigur! l-am auzit spunand in timp ce se ridica. S-a indreptat spre sifonier si si-a luat de acolo un maieu din plasa care ii scotea minunatia aia de corp in evidenta, in timp ce eu am luat caietul de mate si l-am asezat pe pat, deschizandu-l la pagina care ne trebuia.
S-a uitat un pic la ceea ce era de facut si a inceput sa rezolve, explicand in acelasi timp, insa cum as fi putut eu sa ma concentrez? Statea langa mine imbracat sumar! OOOh, Sasuke, revino-ti, e frati-to! Dar in momentul acela chiar nu ma gandeam la altceva in afara de el. Arata superb imbracat asa, simteam cum imi sunt trezite '' instinctele''. La dracu`, nu puteam face asa ceva cu fratele meu!
La un moment dat i-am atins coapsa, in apropiere de acel loc dintre picioare, ascuns in pantalonii sai.Drace! Era excitat in ultimul hal! Nu ca eu m-as fi lasat mai prejos, sitmeam cum pantalonii imi sunt al dracului de incomozi! As fi vrut sa sar pe el si sa i-o pun in acel moment, era magnific! Stiam in sinea mea ca ceea ce gandeam era gresit. De mult nu imi mai pasa ca sunt bisexual si ca aventurile cu persoane de acelasi sex sunt interzise, dar mi se rupea de chestia asta. Nici macar nu ma ascundeam de oameni, ci ma ''dezlanuiam'' pe unde ma apuca.
Intr-un sfarsit, fratele meu a cerut la baie, dupa care a iesit. Am ramas holbandu-ma in urma lui, salivand dupa trupul sau. Ce dracu` se intampla, vroiam sa mi-o pun cu frati-mio?! Innebunisem mai mult decat eram in acel moment!
Cand l-am vazut intorcandu-se si inchizand usa, m-am uitat fix in ochii lui si am spus:
- De ce... De ce erai asa excitat?
S-a uitat lung la mine si obrajii sai incepura sa prinda o culoare rosiatica. S-a intors cu spatele la mine, nestiind probabil ce sa mai zica, uitandu-se pe fereastra.
Se intunecase si luna rasarise pe cerul noptii. Am zambit. Putin imi pasa mie de ce era in jur! Bestia din mine cerea sex cu unica persoana ce imi era atat de asemanatoare fizic, si totusi atat de diferita din punct de vedere moral. Spre deosebire de mine, el era heterosexual, plus ca facea destul de multe probleme parintilor mei, pe cand eu eram destul de cuminte. Inca nu aflasera ca sunt bi, dar nici ca imi pasa mie, ce pana mea!
- Hei, am rostit ridicandu-ma de pe pat si indreptandu-ma spre el. Mi-am asezat mainile pe umerii sai, intorcandu-l cu fata la mine. Era la fel de rosu ca si inainte, poate chiar putin mai rosu. De ce erai excitat? l-am intrebat din nou, din ce in ce mai curios.
- Nu conteaza! mi-a spus zambindu-mi. M-am gandit la ceva...
- La ce? l-am intrerupt curios.
'' La noi doi in pat, goi, dupa o partida incendiara de sex! '', mi-am spus in mintea mea, muscandu-mi buza de jos de placere. Era uimitor cum doar niste idei ma excitau in halul asta.
Itachi nu a mai spus nimic, ci s-a dus sa termine exercitiul, apoi am stins lumina, fiind tarziu. Nu am vrut sa ne mai mutam care pe unde ''locuieste'', ci am ramas amandoi in patul de jos. M-am intors cu spatele la el, simtindu-i respiratia fierbinte pe ceafa mea. M-am dat intentionat in spate, lipindu-mi spatele de abdomenul sau. Ii simteam locul dintre picioare presat de fesele mele, stand acolo, ascuns, gata sa rabufneasca, sa ma posede, sa... Ce dracu`, iar deliram?!
Tarziu in noapte, m-am intors cu fata spre el. Era rosu tot, la fel ca si inainte, insa de data asta chiar nu mai avea motiv. Nu dormea, ceea ce ma ingrijora, fiindca el dormea destul de mult. L-am mangaiat usor pe frunte, asezandu-i parul, insa fierbea. Fierbea la propriu! Speriat, m-am ridicat din pat, ducandu-ma spre camera mamei. Am trezit-o si am adus-o in camera noastra, prezentandu-i starea fratelui meu. S-a uitat inrijorata si, dupa ce i-a pus un termometru, a constatat ca are 39 cu 9, o temperatura destul de ridicata.
Am auzit-o pe cea care ne daduse nastere apostrofandu-l ca a stat in ploaie cand trebuia sa vina acasa, insa am oprit-o nervos. Nu era momentul sa ii faca nicio morala, dracului!
Am ramas in picioare, privindu-l serios pe Itachi stand in pat. Eram ingrijorat pentru sanatatea lui...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 02-02-2011, 01:40 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.724 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)