Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The other world [+18 yaoi, facut de manu si gabytsswh

#37
uau, un Striffy varcolac.:love:..partide nebune, pline de pasiune si ...sadism(doamne incep sa delirez, am probleme, cineva sa ma bata sa-mi revin..cum sa vreau sadism?....) oricum sa ignoram perioada mea temporara de perversitate sado-masochista(m`am uitat la un anime tare trist si sadic, cred ca de aici vine)....

deci Striffy se va transforma?..asa`i?..sau daca nu bea sange nu se transforma?.....e doritor de sex....me like it..o sa avem parte de mai mult yaoi si ah...o sa am nevoie de o lopata(sa fac santuri, sa nu ma inec de la atata salivat)....si creca de multa gheata, chiar foarte multa....
ma mir ca Anki la refuzat la inceput, se vede ca`l iubeste, altfel ar fi profitat de ocazie, iar Striffy e atat de doritor ca saracul Anki o sa oboseasca:))
..Mistooo, eram in creierii muntilor si eu aveam o pofta de sex cum nu se putea! saracul de el, tortura curata, chiar ai reusit sa exprimi foarte bine sentimentele personajului si m`ai lasat masca cu aceasta transformare de atitudine.
nu am vazut greseli si spor la lucru in continuare:x
Las cadavrele trecutului in spate, imi croiesc drum spre viitor,ma arunc intr-o mare inspumegata,fac o baie insangerata. Renasc cu aripi rosi si gravate cu mii de dorinte neimplinite,care sa ma duca in iadul meu,numit viata


tot ce ramane in final sunt lacrimi, durere, cioburi de sperante si multa ura, aceasta ne defineste fiinta animalica, parsiva si atat de frivola22, suntem ceea ce vorbim si facem, nu ce aspiram sa fim



Răspunsuri în acest subiect
RE: The other world [+18 yaoi, facut de manu si gabytsswh - de angel cat - 01-04-2011, 07:58 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vampire knight - A small intruder +18 [make by Ella, Manu's sister] Nywa 16 11.590 28-07-2011, 01:31 AM
Ultimul răspuns: Kimera
  Gabytsswh`s One Shots Beatrix LaVey 17 12.110 19-04-2011, 08:40 PM
Ultimul răspuns: Moony691
  Iubirea vazuta cu alti ochi [manu si ~♥ Alle.Copil.Tembel ♥~ +18] Nywa 4 3.701 15-10-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Noesis
  Daca nu ne-am nascut printese, ne-am facut perverse +18[ SasuSaku ] ~Marry-Chan~ 7 17.007 17-12-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Miyuki


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)