Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[ Tara Duncan ] - I have a sister?!

#2
Buna, tocmai acum am vazut si eu ficul tau, care imi place mult. Si eu sunt o mare fana a cartii, defapt este una dintre cartile mele preferate, dar nu asta e important acum. Hai sa zic ceva si despre fic. Pai, in primul rand, nu trebuie sa renunti la el, chiar daca nu primesti nici un comm iti promit ca eu iti voi ramane cititoare fidela ;). Ideea imi place, este originala, chiar nu am mai vazut ca Moineau sa aiba o sora, foarte tare. Dar au fost si lucruri care nu mi-au placut, cum ar fi faptul ca ai pus mult prea mult dialog, care chiar este sec in unele locuri, puteai sa transformi in vorbire indirecta. Descriere ai, dar nu prea multa, adica puteai sa descrii mai mult sentimentele lui Moineau cand a aflat ca are o sora, trebuia sa descrii mai mult si palatul, camera, imprejurimile. Data viitoare incearca sa te axezi mai mult pe descrierea sentimentala si pe cea a imprejurimilor. Inca un lucru care m-a deranjat a fost ca ai scris cu litere mari, se intelege ca urlii la cititor, dar ma rog, asta nu este mare lucru, cel putin pentru mine. Actinuea este cam grabita, pe bune, incearca sa o mai incetinesti prin descriere, mai ales cea a sentimentelor, este cea mai importanta. Greseli de tastare / ortografie nu cred ca am vazut. Mi-a placut mult faza cand a intrebat Tara daca Robin e gravid, foarte tare =)). Am si eu o intrebare, ficul va fi despre Moineau si cum si-a gasit ea sora, despre sora ei sau despre Tara si aventurile ai ? Pai, sper ca nu te-a suparat commul meu si iti mai zic inca o data, nu renunta la fic, deoarece eu astept cu nerabdare nextul, care sper sa il pui repede si, daca nu e prea mare deranjul, ma poti anunta si pe mine ? Bine, gata, hai ca dekja am scris prea mult si ma dor degetele :)). Spor la scris si la idei. Te pupacesc dulce, dulce de tot :*

:chuu::perv:o//o:99::dizzy::love::yes::yada::cry::pls::bye:



Răspunsuri în acest subiect
[ Tara Duncan ] - I have a sister?! - de Leny - 12-12-2010, 08:05 PM
RE: [ Tara Duncan ] - I have a sister?! - de Alle - 16-04-2011, 01:42 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vampire knight - A small intruder +18 [make by Ella, Manu's sister] Nywa 16 11.575 28-07-2011, 01:31 AM
Ultimul răspuns: Kimera
  In tara nimanui Ana 3 3.111 08-03-2011, 09:39 AM
Ultimul răspuns: hiimera
  I love my sister [+18] angeliqueVampire 6 5.607 25-06-2009, 01:44 PM
Ultimul răspuns: angeliqueVampire


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)