Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#9
Proful meu de mate este cel mai ciudat, exigent şi amuzant dintre toţi ^^. Poate că urăsc eu matematica, dar pentru el aş merge la ore mereu, nu degeaba vreau eu să mă meditez, iar îl al doilea semestru o voi face. Ne dă bomboane când este ziua lui, şi puncte în plus la note când este ziua noastră * îmi place asta cel mai mult *. Îi loveşte pe băieţii pentru că nu stau cuminţi sau comentează, iar noi ne amuzăm al naibii de tare. Pe mine mă pupă foarte des, mai ales dacă iau o notă mare -_____-".

Profesoara de muzică, este trăznită. Ţipă ea la ore pentru că vorbim mult, aş putea spune, dar cu toate astea ştie să ne facă să ne simţim bine. Ne întreabă dacă avem prieten * lol *. Avea ea ceva cu unul din colegii mei pe care l-a prins înainte de oră, într-o ipostază nu tocmai bună. 21. Stătea peste un băiat şi mimau ceva, iar profesoara când a intrat în clasă şi i-a văzut, reacţia ei a fost amuzantă: a început să radă şi a spus : ,, Măi băieţi măi, aveţi timp să vă manifestaţi lucrand la acel lucru mult timp de acum înainte încât o să vă săturaţi până peste cap. Dar totuşi cu un băiat, Radu ? Eşti gay, dragă ? Uite aflu şi eu ceva nou, dar sigur rămân cu sechele toată viaţa din cauza voastră. Mă inteligentule dacă aşa te comporţi şi cu soţia ta în pat, o să fii un animal şi o să fugă aia de tine, îşi caută şi amant ".24)))) Iubesc profa asta.

Snowy a fost aici ;;].
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de SnowFlake. - 13-12-2010, 05:54 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 38.939 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 35.946 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)