Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#8
La noi e proful de fizica.Ce panarama de profesor!21

El,saracul,nu vorbeste coerent.Adica se opreste,asa,la,fie,care,cuvant,si,apoi,mai,tipa,si zice 21 Iata cum rezolva el un exercitiu:
"Copii apoi adaugam 3 si impartim la..mai mai nesimtiutle nu vezi ca esti "tufa de venetia"(expresia lui favorita)tampitule stai ca...nu mai acolo pui 7 si imparti.Apoi din masa scoatem si...-pauza-asa si da 13.Ati inteles?"
Si noi dam din cap. 21 Face niste miscari gen disco si e si chior.Odata am iesit la tabla si a inceput sa tipe:Ce faci nu stii sa copii ca acolo e 13!Eu ii arat pe carte4om' profesor e 15!El se holbeaza o vreme,apropie cartea,departeaza cartea"Sigur e 15?"Da!"Da,ai dreptate,e 13" 21 Eu nu am zis nimic.Si la el 2+4=721
E foarte nebun,noi numim ora lui"ora de latina"si murim de ras 21 Cand intra in clasa se aseaza la catedra,ia o carte(fara sa intrebe)si citeste lectia vreo 10 minute(o invata cred 21 )dupa care tipa ceva si ne dicteaza,oprindu-se din 3 in 3 secunde.
Apropo,parfumul lui miroase a ceva mort care a fost acoperit cu imbibat in parfumul doamnei de tehno(un parfum dulce oribil)
Foarte nebun prof..
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep





Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Acadea' - 11-12-2010, 10:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 38.934 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 35.945 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)