Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Îs Fly Ryn! Ce, nu mă ştii? O.O

#8
Teh:
Yeee, se adunăă fani Kuroshitsuji : x Şi eu aş putea vorbii non-stop despre cît de cute e Ciel şi cât de sexy e Sebi: x

-Takumi e superb, frumos, chipeş, cum vrei tu să-l numeşti : ))) Şi cu părul ăla... ştiu de ce l-a plăcut Hachi =]] Îmi place personajul, şi îmi place că a avut grijă de Nana.
- Alois? Alois e Alois : )) Drăguţ şi cu părul şi ochi ăia : x Ah, atât de pervers, amuzant, oarecum malefic : ))) Cum să nu-mi placă ? Mai ales când a avut trecutul pe care l-a avut.
- N-am văzut, dar din moment ce ai pomenit de el, sigur o să mă uit :]] *am prostul obicei, ca atunci când aud de un anime nou, să-l vizionez =]] *
- Eliade: Multe...Romanul adolescentului miop, Nuntă în cer,Domnişoara Christina. Agatha: Crima din Orient Express ( Poirooot : x ), Zece Nergri mititei ( mi-a plăcut personajul criminal, acel judecător, dar mi-a lipsit Poirot : )) ) , Cei cinci purceluşi, tot cu Poirot, Misterul crimei fara cadavru, Un buzunar plin cu secara, Ucigaşul ABC. Ştiu, cam multe, dar sunt fană a cărţilor ei : x
- The One nu am citit, dar dacă ai spus acum nu mă voi putea abţine să nu arunc o privire şi poate să o citesc :]]

Teki:
Merciiii de întampinare : X Care? Eu? Narcisistă? Eh, dacă zici tu :]] Ne mai citim pe forum XD


FuzZ:
Şi eu mă bucur să te cunosc, de fapt, mă bucur să vă cunosc pe toţi *hugs all * Ne mai vedem p'aci D:

Mulţam tuturor de întâmpinare hug O să ne mai vedem/auzim/citim pe forum *hug* Dacă mai aveţi întrebări, răspund cu plăcere : x
[Imagine: f1i83.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Îs Fly Ryn! Ce, nu mă ştii? O.O - de Fly-Ryn - 12-09-2010, 05:17 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)