Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Îs Fly Ryn! Ce, nu mă ştii? O.O

#1
Nick: Fly-Ryn
Vârstă: şaişpe, împliniţi în august ( leuuu <33 )
Porecle: Fly-Ryn :]
Anime-urie preferate: Kuroshitsuji ( nu mă mai satur să vorbesc despre Ciel şi Sebastian : x ), FMP, FMA, Pandora Hearts, Umineko no naku koro ni, Katekyo Hitman Reborn !, Hell Girl, Toradora, Kiddy Grade, Yu Yu Hakusho, Nana, Lovely Complex.
Manga-uri preferate: FMP, Kuroshitsuji, Rabbit Doubt, Kimi ni Todoke, Rockin' Heaven, Meru Puri, Nana, Dengeki Daisy.
Muzică: în general ascult K-music şi J-music. Să vedeeem...Ascuult: 2NE1, Big Bang ( G-Dragon is soo cute : x ), SNSD, Super Junior, MBLAQ ,The gazette, Nightmare, Maximum The Hormone şi Kalafina.
În rest, mai ascult rapp. Hm...câteva exemple de rapp-eri pe care îi ascult: Eminem, 50 Cent, Spike, Kanye West, Dr. Dre, Lil Wayne, Lil Jon.
Scriitori, poeţi: Eliade, Agatha Christie, Dostoievski, Joseph Delaney, Jane Austen,Tolkien, Marian Keyes,Stephen King, Mihai Eminescu,Nichita Stănescu şi Minulescu.Cam ăştia sunt preferaţii mei.
Alte detalii: îmi place verdele, movul, albastrul şi negrul, nu suport rozul, iubesc pisicile ( sunt aşa fluffy şi cute <3 ), îi iubesc pe Johnny Deep şi Hugh Jackman, nu-mi plac comediile romantice ( urăsc genul ăla de filme siropoase T.T ), sunt o fire calmă, îmi place să citesc ficuri şi... cam atât :]
Întrebări, ceva? D:
[Imagine: f1i83.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Fly-Ryn!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Te iubesc *-* adicăăăăăăăăăăăăăă bine ai venit pe forum, sper să ai o şedere cât mai plăcută aici U.U. Aşa trecem la subiect îţi place Kuroshitsuji ? Şi mie !!!!!!!!!!! D: Vizionezi sezonul doi ? Evident că da o.o Ştiam nu trebuia să-mi spui. Ia zi, ştiu că îţi place de Sebby 15 şi mie extrem de mult. Şi ţie îţi place ştiu. Aşaaa, eşti leoaică deci ai 16 ani ca mine ca mine, actor favorit JDepp ca şi mine, îţi place Umineko, ai văzut deci ce mai eşti cumva o geamănă a mea pierdută O.o ? Şi KHR şi Jigoku Shoujo, i can't belive this is real
Citat:îmi place verdele, movul, albastrul şi negrul
Åži mie o_o''
Citat:Muzică: în general ascult K-music şi J-music. Să vedeeem...Ascuult: 2NE1, Big Bang ( G-Dragon is soo cute : x ), SNSD, Super Junior, MBLAQ ,The gazette, Nightmare,
Gata !!!!!!!! De unde eşti ? Trebuie să avem o legătură de sânge cumva o.o
-

#4
O iau pe urma lu' Lynn cu " te iubesc " + KYAAAAAAAAAAAAA! * lol *
Eniuei 5 bine ai venit pe animezup, sper să te simţi bine aici şi să îţi faci, ştii tu, cât mai mulţi prieteni noi şi tot tacâmu', cuz alte cuvinte nu pot adăuga.

Kuroshitsuji, şi mie îmi place. Aş putea vorbi ore, zile, săptămâni întregi despre anime şi nu cred că m-aş sătura, cu o oarecare mare mică exagerare, şi Ciel is so adorable ( îţi vine să crezi că mai e doar un episod? * lols* ). Eniuei, NANA ( la fel, îl ador din toate încheieturile ), Toradora, Lovely Complex ( şi astea două absolut geniale, Taaaaaiga <3 ah şi Ryuuji şi să nu uităm de Otani, so absolutely...lovely? ). FMP e cul, Hell girl şi yu yu hakusho, văzut şi plăcut <3 kiddy grade e fain, FMA is speechless aaand KHR is... well, no words, so many hawt guys in there o.o
Cât despre manga, şi eu ador Nana, Dengeki Daisy şi Kimi ni totoke e faină <423423.
Big Bang? Kimi wa my beautiful hangover 105
Eliade? Genial. Agatha Christie? Genială. Jane Austen? Oh, yeah! Minulescu, Eminescu şi N. Stănescu 21 da, da , da - de acord cu tine.
Johnny Depp e maxim!

Întreeeeeebări, nu poţi scăpa pentru că...well, nu poţi şi gata * laughs*
- Takumi, din Nana, ce crezi despre el?
- Alois, Kuroshitsuji 2, wtf?
- Darker than Black ai văzut?
- Care e cartea ta favorită de la Eliade? / dar Agatha Christie? 15
- The One ai citit? ( manga ).

Okkk mă rezum doar la astea, deşi e greu. Pe deasupra mai scrii şi cu diacritice o.o so, a real real real real warmy fluffy cute welcome or whatever * hugs*
Distracţie şi postare plăcută, ah şi şedere plăcută .

#5
Lynn
yeee, altă fană Kuroshitsuji :X Logic că vizionez al doilea sezon :]] Îl iubesc pe Sebi, e un demon aşa sexy şi iubeşte pisicile, ca mine 8 Defapt, cine nu ar iubi pisicile? =]]
Ca să vezi, nu mă gândeam să găsesc alt fan Umineko şi Katekyo Hitman Reborn 8 Asculţi şi k-music? O.O Incredibil XD Eh, om fi surori de mult pierdute =]]]
De unde îs eu? M-am născut în Sighetu Marmaţiei, locuiesc în Sighetu Marmaţiei XD
Nyaa, mă bucur că am întâlnit pe cineva cu gusturi bune în materie de muzică, culori şi animeuri : x
[Imagine: f1i83.jpg]

#6
Bun venit şi toate alea. Văd căai gusturi bune în matere de maga, anime şi muzică. Asculţi cam ce ascult şi eu şi îmi pari de treabă .Am o singură întrebare şi anume:
¤ Eşti cumva narcisistă ? 22

Atât să te distrezi aici şi să nu spamezi :3. Take care!
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#7
Pfff...da eu chiar am ceva cu intarziatul
Deci Wellcome mai intai!
Åži eu sunt noua deci nu ÅŸtiu ce sa iti zic prea mult
Sper sa ne imprietenim avand in vedere ca avem cam aceleaÅŸi gusturi in materie de muzica xD

Have fun!

#8
Teh:
Yeee, se adunăă fani Kuroshitsuji : x Şi eu aş putea vorbii non-stop despre cît de cute e Ciel şi cât de sexy e Sebi: x

-Takumi e superb, frumos, chipeş, cum vrei tu să-l numeşti : ))) Şi cu părul ăla... ştiu de ce l-a plăcut Hachi =]] Îmi place personajul, şi îmi place că a avut grijă de Nana.
- Alois? Alois e Alois : )) Drăguţ şi cu părul şi ochi ăia : x Ah, atât de pervers, amuzant, oarecum malefic : ))) Cum să nu-mi placă ? Mai ales când a avut trecutul pe care l-a avut.
- N-am văzut, dar din moment ce ai pomenit de el, sigur o să mă uit :]] *am prostul obicei, ca atunci când aud de un anime nou, să-l vizionez =]] *
- Eliade: Multe...Romanul adolescentului miop, Nuntă în cer,Domnişoara Christina. Agatha: Crima din Orient Express ( Poirooot : x ), Zece Nergri mititei ( mi-a plăcut personajul criminal, acel judecător, dar mi-a lipsit Poirot : )) ) , Cei cinci purceluşi, tot cu Poirot, Misterul crimei fara cadavru, Un buzunar plin cu secara, Ucigaşul ABC. Ştiu, cam multe, dar sunt fană a cărţilor ei : x
- The One nu am citit, dar dacă ai spus acum nu mă voi putea abţine să nu arunc o privire şi poate să o citesc :]]

Teki:
Merciiii de întampinare : X Care? Eu? Narcisistă? Eh, dacă zici tu :]] Ne mai citim pe forum XD


FuzZ:
Şi eu mă bucur să te cunosc, de fapt, mă bucur să vă cunosc pe toţi *hugs all * Ne mai vedem p'aci D:

Mulţam tuturor de întâmpinare hug O să ne mai vedem/auzim/citim pe forum *hug* Dacă mai aveţi întrebări, răspund cu plăcere : x
[Imagine: f1i83.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)