Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Roşul tău în seringa mea

#15
Hei, in primul rand imi cer scuze ca nu am comentat si la capitolul lui Lynn, l-am citit de ieri sau alaltaieri nu mai stiu exact, dar mi-a fost lene sa mai las si comm >.< Dar acum sunt aici :>
Deci in primul rand ma bucur ca operatia a avut succes si Giulia nu a patit nimic, deoarece fiind medic ginecolog, David nu putea fi atat de sigur ca ii va reusi treaba. Totusi s-a descurcat de minune. Imi place mult personalitatea Giuliei, desi a fost salvata, chiar si de un medic ginecolog, nu era pe deplin multumita, este o fata puternica si cu picioarele pe pamant. Se pare ca David nu i-a spus tot adevarul, deoarece tipa nu stie exact de cine a fost calcata.
Desi a fost mai mult dialog decat in celalalte capitole, mi-a placut, deoarece s-a imbinat perfect cu naratiunea. Aveti un stil de a scrie pe placul multor cititori, nu-i lasati sa se plictiseasca, este placut si simplu. Greseli nu am vazut in acest capitol, decat cea mentionata de Teh. Am vazut parca 1-2 greseli de tastare in capitolul lui Lynn, dar trecem peste. Nu este un pacat.
Astept sa vad ce se va intampla in continuare, deoarece m-ati facut foarte curioasa. Imi place povestea voastra foarte mult si abia astept sa vad cum se vor desfasura lucrurile. Imi cer scuze de pe acum, voi lipsi o saptamana si ceva si nu voi mai putea trece pe aici sa imi spun parerea despre fic, in caz daca mai scrieti. Totusi....tot revin eu :>

Spor la scris si succes in continuare.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Roşul tău în seringa mea - de Flash - 21-08-2010, 01:05 PM
RE: Roşul tău în seringa mea [ by Deea and Lynn ] - de βεκi - 24-08-2010, 07:03 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 10-04-2011, 07:30 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 10-04-2011, 10:23 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 11-04-2011, 07:46 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ymequa - 11-04-2011, 08:44 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ash. - 11-04-2011, 09:17 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 13-04-2011, 04:50 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 18-12-2011, 08:53 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 02-01-2012, 11:16 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Daria - 02-01-2012, 11:51 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)