Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Roşul tău în seringa mea

#2
Hey there, cum am promis am sosit cu un comm xD Ce pot sa spun, ma bucur de aceasta colaborare, astept sa vad cum se descurca si Deea, in fine...cu siguranta se va descurca de minune si ea la randul ei xD Sa incepem...in primul rand, titlu m-a atras foarte mult sa citesc acest fic. Este un titlu original, din punctul meu de vedere si inspira foarte multe, abia astept sa aflu mai multe si sa aflu semnificatia titlului.

Abia astept continuarea, deoarece mi-a placut foarte mult primul capitol. David, mi se pare un tip care nu este inebunit dupa casatorie, pe primul loc pune serviciul, iar apoi familia. Chiar imi place mult caracterul lui si vreau sa aflu mai multe despre el.Btw, intotdeauna mi-a placut acest nume. Chiar ma gandeam, daca o sa am un baiat sa-i pun numele David=]] Dar in fine, asta este o alta poveste...Ce pot sa mai spuns, mi se pare o idee originala, si eu vreau sa urmez facultatea de medicina si sa ajung cineva in domniul acesta, deci ma bucur sa vad o asa idee de fic xD
Astept sa vad care e povestea cu Giulia si cum se vor intalni acestia, capitolul 1 nu prezice nimica, cine stie...poate Deea ne va lamuri =]] Greseli de tastare nu am vazut, nici nu le-am urmarit ca un detectiv, iar cu modurile de expunere stai foarte bine. Se pare ca acest capitol a fost mai mult ca o introducere, deoarece nu prea a fost dialog sau cine stie ce actiune. Ai prezentat mai mult o seara normala pe care o are David, foarte ok din punctul meu de vedere.

Astept urmatorul capitol si sper sa vina repede xD Bafta amandurora :3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Roşul tău în seringa mea - de Flash - 21-08-2010, 01:05 PM
RE: Roşul tău în seringa mea [ by Deea and Lynn ] - de βεκi - 21-08-2010, 02:27 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 10-04-2011, 07:30 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 10-04-2011, 10:23 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 11-04-2011, 07:46 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ymequa - 11-04-2011, 08:44 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ash. - 11-04-2011, 09:17 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 13-04-2011, 04:50 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 18-12-2011, 08:53 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 02-01-2012, 11:16 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Daria - 02-01-2012, 11:51 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)