Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cum vi se par fotografiile?
Banale
7.69%
1 7.69%
În principiu, bine realizate
92.31%
12 92.31%
Total 13 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Self View.

#5
Mi se pare atat de amuzant cand vad cate-o copilita care incearca sa para atat de interesanta si care topaie fericita in incercarea ei de a atrage atentia si nu vede zidul din fata ei pe care scrie, frumos, iesind in evidenta, PENIBIL. Si il izbeste din plin.
Luli, draga si scumpa de tine, imi pare rau sa te anunt - actually, nopes, I'm not sorry at all. - ca te aflii fix in situatia mai sus descrisa. Daca mi-ar pasa un pic mai mult de tine, te-as intreba daca nu cumva ti-ai rupt vreo mana, vreun picior, ceva, dar cum nu-mi pasa, c'est la vie. Cred ca e la mintea cocosului ca, din moment ce esti complet paralela cu fotografia, cateva cuvinte mari, cautate probabil cu lupa prin dictionar, n-or sa-ti dea dreptul sa te umflii in pene mai rau ca un fazan si sa pretinzi ca oh doamne dumnezeule mare, tu chiar stii despre ce vorbesti si nu esti doar o alta persoana care efectiv n-are altceva mai bun de facut. Ma rog, cred si eu, dar aparent tu esti exceptia care confirma regula, nu-i asa? Oricum, mi-ai asigurat - si sunt ferm convinsa ca nu sunt singura - o portie buna de ras isteric, vazand cu cata mandrie si siguranta pe sine iti expui parerea, crezand ca esti asa de in masura sa vorbesti de sus si ca vaivaivaivai! tu chiar stii despre ce vorbesti acolo si ca niste cuvinte bagate intr-un post si amestecate cu firul de la mouse or sa te faca, in mod cert, sa fii adulata de cel putin jumatate de forum. Guess what? N-ai reusit decat sa fii penibila si-atat. De fapt, greseala mea, nu esti doar penibila si atat, esti chiar putin peste penibil. 3
Sfatul meu: data viitoare cand incerci s-o faci pe smarty-pants si esti oarecum constienta ca nu esti, decat sa te faci de ras, mai bine taci. Sau... mai ai o alta optiune. Eu iti dau o sosetzica, o sa-ti spuna Lia ce sa faci cu ea.
Si mda... stiu ca expresiile si in general citatele celorlalti sunt asa de dragute, dar abtine-te sa imprumuti lucruri de la persoanele care, in mod evident, nu ti-ar imprumuta nici un fir de par.



On-topic: Fotografia nu tine neaparat de unghi, ignora si tu majoritatea ineptiilor scrise de " maretii " critici in threadul tau.
Cat despre aparat, sincera sa fiu, la un anumit punct nu mai conteaza atat de mult cat de professional e ... poze foarte dragute pot fi facute si cu 3.2 MP xD

Ca side note: imi place dust, ideea centrala, doar ca zbrrr, atata praf 17



and oh my dear friend,
you're not the beginning nor the end.



Răspunsuri în acest subiect
Self View. - de Utlaning - 19-08-2010, 09:28 AM
RE: Self View. - de βεκi - 19-08-2010, 01:25 PM
RE: Self View. - de Utlaning - 06-11-2010, 06:26 PM
RE: Self View. - de Utlaning - 12-11-2010, 10:31 PM
RE: Self View. - de Eirenne - 14-11-2010, 02:01 AM
RE: Self View. - de Lia - 14-11-2010, 04:06 AM
RE: Self View. - de Flash - 20-11-2010, 10:36 AM
RE: Self View. - de Utlaning - 20-11-2010, 02:41 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)