Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Photos without principles.

#5
hello.
Deci poza cu evantaiul colorat ar fi iesit mult mai frumoasa daca era mai luminata si ar fi avut un contrast mai ok. Culorile ar fi fost mult mai frumoase. Asa nu imi exprima nimic. Cealalta cu evantaiul e mai draguta
La cele cu apusul imi place mai mult editul, dar si la original trebuie sa te felicit. Imi place cum ai prins cerul.. si ca se vede si putin din blocurile alea, care ti-au iesit negre.
La cele cu animezup si cealalta cu soare, nor, frunza si ce or fi alea, din nou nu au nimic special. Ok, ai scris frumos, si ideea e bunicica, dar mai degraba ar fi mers postata la desen.. ca nu mi se pare o fotografie reusita, doar o poza facuta ca sa postezi un desen. Te-as fi sfatuit sa nu faci poza incat sa se vada doar foaia. Sa o fi facut invers, stramba.. cu mmai multa sau mai putina lumina ..niste contrast. Ar fi fost optiuni.
Poza cu mana si cu biluta o ador, mi se pare cea mai reusita. Din nou faza cu negru21 si biluta imi place ca e colorata. Lumina e buna.. si de culori nu am ce sa zic.
Ultima [aia cu 3 bile] are o calitate cam proasta. MAcar sa fi folosit close-up sa se focalizeze doar pe una, sau un unghi diferit, un decor diferit21 ca lumina e buna.

cam atat, asta e parerea mea, ca nici eu nu sunt mare fotograf21
Cea mai reuşită semnătură.



Răspunsuri în acest subiect
Photos without principles. - de Shadow. - 09-08-2010, 04:10 PM
RE: Ceva simplu - de Selective Blindness - 19-08-2010, 08:56 PM
RE: Ceva simplu - de Shadow. - 07-09-2010, 08:00 PM
RE: Photos without principles. - de Shadow. - 24-03-2011, 08:07 PM
RE: Photos without principles. - de Ichigo. - 30-03-2011, 10:47 AM
RE: Photos without principles. - de Shadow. - 16-06-2011, 01:21 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)