Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

NaruSaku [Shippuuden]

#1
Deci este primul meu fan fic spre sa fiti blanzi^:)^ nu sunt o scriitoare dar am observat ca nimeni nu prea a scris despre NaruSaku asa ca m-am gandit sa scriu eu (*)

Capitolul 1 - Festivalul ciresilor

Era o zi frumoasa de primavara in Konoha.Soarele stralucea,ciresii inforisera iar Naruto se plimba in parc ingandurat,se gandea la ce invatase ultima data de la Jiraiya.Privea in jos si dintr-o data se lovise de cineva.Era Sakura,se astepta ca ea sa il loveascab-( era putin nervoasa dar vazuse cine daduse peste ea si se calma putin.Ea il salutase pe Naruto.El zambea si ii facuse un semn cu mana,in timpul acela un zgomot bizar se auzise.Ce sa fie oare?Era stomacul blondului care cerea mancare..El isi pusese mana in cap si o intreba pe rozalie daca nu ar vrea sa mearga sa manance niste ramen la restaurantul lui favorit.Ea daduse din cap afirmativ.Naruto era fericit ,in sfarsit iesea cu Sakura la o intalnire.
In timp ce se indreptau catre locul stabilit blondu se opreste pret de cateva secunde pentru a rupe o floare de cires ca sa i/o daruiasca Sakurei.El alergase spre fata zambind si ii daruise floarea.Ii spusese ca este ca o floare ceea ce o indulcise pe Sakura care avea de gand sa ii dea un pupic dar nu apuca deoarece un tipat se auzise..cineva o atinsese pe umar.Rozalia intoarse capul.Era Rock Lee care ii spuse>>Ce faci,Sakura ..nu ne-am mai vazut de mult! :D<<.Naruto era iritat tocamai fata visurilor lui era cat pe aci sa ii ofere un pupic iar spranceana stufoasa a stricat momentul.~x(Blondul enervat ii spuse>>Nu ai vazut ca eram ocupati,ce vrei?>>.Lee ridica o sparnceana era mirat..nu observase nimic.Sakura incepuse sa rada.Blondul se enerva si mai tare acum credea ca Lee se va tine toata ziua dupa ei si ca nu va mai merge la intalnire cu Sakura.Dar in momentul acela Tenten aparul si il prinsese de mana pe sprancenat.>>Lee,ai de gand sa te grabesti?Neji ne asteapta si noi am intarziat!>> murmura satena .Lee isi lua la revedere de la prietenii sai si pleca cu fata.
:victorie:NAruto era fericit in sfarsit era singur cu Sakura.Cei doi colegi plecara spre restaurantul de ramen.
Cei doi intrasera in restaurant.Naruto a comandat portiile de ramen si in timp ce astepta vazuse pe cineva in spatele Sakurei...

Sfarsitul primei parti



Răspunsuri în acest subiect
NaruSaku [Shippuuden] - de Sayuri Chan - 24-08-2008, 12:03 AM
RE: NaruSaku[Shippuuden] continuarea - de Sayuri Chan - 26-08-2008, 09:27 PM
RE: NaruSaku [Shippuuden] - de Sayuri Chan - 26-08-2008, 10:59 PM
RE: NaruSaku [Shippuuden] - de Sayuri Chan - 27-08-2008, 02:29 PM
RE: NaruSaku [Shippuuden] - de reny_95 - 21-09-2008, 11:11 PM
RE: NaruSaku [Shippuuden] - de Denny - 22-09-2008, 07:38 AM
RE: NaruSaku [Shippuuden] - de Sayuri Chan - 24-08-2008, 01:48 PM
RE: NaruSaku [Shippuuden] - de Mitsukai Yoru - 24-08-2008, 02:20 PM
RE: NaruSaku [Shippuuden] - de Sayuri Chan - 24-08-2008, 03:44 PM
NaruSaku[Shippuuden] continuarea - de Sayuri Chan - 25-08-2008, 09:30 PM
RE: NaruSaku[Shippuuden] continuarea - de pufu_pis_pis - 25-08-2008, 09:39 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SasuSaku+18 Iubire Shippuuden Capsunica 50 36.207 03-02-2012, 11:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Immortal Friendship [NaruSaku] Balonaş 2 4.997 18-08-2011, 03:46 PM
Ultimul răspuns: Ada


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)