Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

LifeStyle

#1
Am câteva chestii de punctat cum ar fi fără power play * şi fără să blocaţi rpgul. Puteţi începe. Cât despre însdcrieri, vă puteţi înscrie şi după începerea rpgului.


Vero stătea pe un fotoliu citind. Mereu i-a plăcut lectura şi se delecta din când în când atunci când nu avea altceva ami bun de făcut.
În camera ei intră Brion, un servitor ce vroia să-i aducă ceaiul pe care îl ceruse. Avea obiceiul să bea ceai. Brion în vârstă de 22 de ani se aplecă să aşeze cana cu ceai pe măsuţă şi fu atins pe fund de către Vero ce râdea diabolic. Brion se întoarse şi ridică din sprânceanu.
Nu era pentru prima dată când era ''abuzat'' de mâinile fetei. Într-o zi avea să i-o facă, dar să i-o facă dur şi să simtă că cu el nu e de jucat.
Se juca cu focul o ÅŸtia prea bine, dar asta era ÅŸi ideea.
Brion era un tip calumea pe care trebuia să îl ai şi deşi nu avea statut social mare era mişto la pat, cel puţin aşa credeau toate angajatele, însă ele ştiau că Brion e numai şi numai al domnişoarei Vero.


ooc : who wants.


__________________
* Power play : atunci când începeţi să manipulaţi alte personaje şi să vorbiţi din perspectiva lor.
vedeţi-vă doar şi strict de personajul vostru nu vă băgaţi în oala altuia.
* Nu blocaţi rpgul. la ooc mă refer.
-



Răspunsuri în acest subiect
LifeStyle - de Flash - 01-07-2010, 09:34 PM
RE: LifeStyle - de Ryuu - 01-07-2010, 11:06 PM
RE: LifeStyle - de Sin - 02-07-2010, 08:12 PM
RE: LifeStyle - de Teru - 02-07-2010, 09:29 PM
RE: LifeStyle - de Sin - 02-07-2010, 09:53 PM
RE: LifeStyle - de Ryuu - 03-07-2010, 11:19 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Lifestyle Flash 7 5.139 01-07-2010, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)