Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Relationship with an unknown! (yaoi)+16

#2
Buna syyys :*>:D<.In primul rand vreau sa-mi cer scuze pentru ca nu am lasat comm mai devreme (adica atunci cand am citit capitolul), dar nu aveam nicio idee de comm la ora aia. Acum, am :D. Imi place foarte mult acest inceput de poveste ce pare sa fie foarte promitatoare. Ideea de relatie cu un necunoscut pare foarte interesanta. Mi-a placut mesajul pe care Shun l-a primit de la Axel. Abia asteppt sa vad cum decurge actiunea. A fost tare fraza asta: "Vise cat mai furtunoase". Ce vreau sa-ti mai zic este ca imi place foarte mult cum ai conturat personalitatea lui Shun, ai descris bine felul lui de a fi si de a se comporta, chiar daca are unele incertitudini in ceea ce-i priveste atractia fata de anumite persoane. Imi place cum ai narat, dialogul este putin, dar e primul capitol si nu e nevoie de prea mult aici (uneori), in cazul acestei povesti este bine ca e putin, pentru ca ai plasat mai multa naratiune la inceput. Totusi, as avea un sfat: incearca sa mai pui alineate. Adica sa nu mai fie asa o masa de naratiune aproape nedelimitata, pentru ca e putin mai greu de citit. Daca incerci sa ii pui cateva alineate, va fi mai usor de parcurs.
Oricum, povestea este super marfa si astept cu nerabdare nextu'.Te pup



Răspunsuri în acest subiect
RE: Relationship with an unknown! (yaoi)+16 - de Hetalia - 05-06-2010, 04:17 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Lock and Unknown Too Many Dreams. 33 15.082 21-08-2011, 09:15 PM
Ultimul răspuns: Prevented :D
  Unknown Name - Naruto story maybe? ♡Keiko♡ 2 2.380 07-02-2011, 01:10 AM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)