Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello ^_^

#9
Hiryuu_Hina A scris:Salut dorian! un mare welcomes pe forum! Huray!!!! In sfarsit inca un fan loveless! si credeam ca-s singura4 eu il disper pe unu din admini cu pasiunea mea pt loveless , zice ca e nasol si nu se uita . Putini baieti urmaresc animeul ,dar ma bucur ca este macar unul . Sper sa ne intelegem ,ca ne plac cam aceleasi lucruri (si mie imi place rockul ) Eu sunt cu maroon 5 si good charlote .
You're a yyh fan too! ma bucur enorm XD
Ma mai dau bine pe langa admini si poate face un topic despre loveless ,daca vad ca nu sunt singura care il vizioneaza ^^
Bravo daca deja scrii posturi destul de mari ,ca asa scap de o grija (uita-te ranku meu si ai sa te lamuresti Smile )
Have fun!

Multumesc mult de primire!Si observ ce rank ai,l-am vazut inca de cand am intrat pe forum.Vad ca urasti spamul foarte mult,daca ma intrebi pe mine si eu il urasc la fel de mult si tocmai din cauza asta m-am gandit sa fac posturi mai mari,adica vreau sa evit si spamul si totodata sa scap adminii/mozii de o grija.Sa scrii mult este destul de usor ,avand in vedere ca majoritatea posturilor trebuie detaliate.Oricum sunt sigur ca ne vom intelege bine,si sper sa devenim si buni prieteni.Si eu sunt foarte feriti pentru ca am gasit inca un fan Loveless pe aici ^_^.Am observat ca baietii nu prea urmaresc dar eh ce sa ii faci,totusi ei pierd 3.Din cate am vazut la avatarul tau iti place Kurama din YYH 4.O sa ne mai cunoastem pe parcurs daca este asa ca distractie placuta in continuare!
[Imagine: deidaradq4.jpg]
[Imagine: deidaradq4.134c2d98db.jpg]
What I’ve done
I'll face myself
To cross out what i’ve become
Erase myself
And let go of what i’ve done



Răspunsuri în acest subiect
Hello ^_^ - de Takeru - 15-07-2007, 02:59 PM
RE: Hello ^_^ - de cicudaf - 15-07-2007, 03:00 PM
RE: Hello ^_^ - de Takeru - 15-07-2007, 03:13 PM
RE: Hello ^_^ - de Grazy - 15-07-2007, 03:17 PM
RE: Hello ^_^ - de Takeru - 15-07-2007, 03:23 PM
RE: Hello ^_^ - de Juliet - 15-07-2007, 06:37 PM
RE: Hello ^_^ - de Takeru - 15-07-2007, 06:46 PM
RE: Hello ^_^ - de Zvingli - 16-07-2007, 08:55 AM
RE: Hello ^_^ - de Takeru - 16-07-2007, 09:33 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)