Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello ^_^

#1
Dupa cum vedeti la username-ul meu ma numesc Dorian si sunt din Craiova.Am 13 ani si imi plac animeurile.Sunt o fire destul de sociabila si calma(in unele momente).In general sunt o fire cam aeriana cu capul in nori.Imi place sa fac multi prieteni si sa ma distrez cu ei.Sunt o fire care nu suporta minciuna si nici pe cei mincinosi,acesta este lucrul pe care nu l-as ierta niciodata.
Animeurile mele preferate sunt:Naruto,Yu Yu Hakusho,InuYasha,Loveless(nu sunt pe invers 10)...si lista continua la nesfarsit.
Dupa cum observati imi place un personaj din Naruto si anume Obito Uchiha.Imi place foarte mult firea lui pentru ca seamana intr-un fel cu mine,este energic si gata sa isi salveze prietenii mereu.
Sunt nascut pe 27.03.1994 deci sunt zodia berbecului.
Lucruri de care sunt pasionat:Football-ul(nu sa ma uit la el doar sa il joc),sa citesc,sa desenez si sa imi petrec timpul cu prietenii mei.Am cam 1.64 inaltime,am ochii verz i si par saten.Cam atat pot spune despre mine.
Iubesc animalele foarte mult,dar din nefericire nu am animale de casa.
Daca mai aveti ceva de intrebatsa nu ezitati sa intrebati si sper sa fim buni prieteni cu totii ^_^.
[Imagine: deidaradq4.jpg]
[Imagine: deidaradq4.134c2d98db.jpg]
What I’ve done
I'll face myself
To cross out what i’ve become
Erase myself
And let go of what i’ve done

#2
Salve Dorian, wellcome and have fun pe animezup. 4
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#3
Tickapa A scris:Salve Dorian, wellcome and have fun pe animezup. 4
Multumesc mult Tickapa pentru primire sunt sigur ca ma voi distra de minune pe aici pe forum.Sper doar ca imi voi face multi prieteni ca si tine si sa am la fel de multa experienta.Daca doresti sa aflii altceva despre mine(desi nu cred pentru ca am scris foarte mult la postul de mai sus) nu ezita sa ma intrebi.Sper sa devenim buni prieteni si ca o sa ne intelegem foarte bine.Iti multumesc inca o data pentru primire,iar eu iti voi ura...hmmm...ce as putea eu sa iti urez tie 39.*thinks a miunte*.Oh da!Cu toate ca tu mi-ai zis mie bine venit eu iti urez tie distractie placuta pe forum 4.
Daca mai doreste cinevaq sa intrebe cate ceva despre mine nu ezitati,sunt deschis sa raspund la orice intrebari imi veti pune ^_^.
[Imagine: deidaradq4.jpg]
[Imagine: deidaradq4.134c2d98db.jpg]
What I’ve done
I'll face myself
To cross out what i’ve become
Erase myself
And let go of what i’ve done

#4
Dorian,bine ai venit pe aici...uite cine te intampina..un newbie..ce sa faci plictiseala?
YYH ,dar printre preferatele mele
Naurot nu prea..hm hm...
Loveless...ma iau caldurile pe aici,nici eu nu-s pe invers 21
partea proasta la homosexuali? nu mai raman baieti pentru fete :lol:..nu ma lua in seama

ce muzica asculti?
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#5
Grazy A scris:Dorian,bine ai venit pe aici...uite cine te intampina..un newbie..ce sa faci plictiseala?
YYH ,dar printre preferatele mele
Naurot nu prea..hm hm...
Loveless...ma iau caldurile pe aici,nici eu nu-s pe invers 21
partea proasta la homosexuali? nu mai raman baieti pentru fete :lol:..nu ma lua in seama

ce muzica asculti?

Multumesc Grazy pentru primire.Nu prea inteleg daca este newbie care este problema si imi zici bun venit.Nu conteaza rangul pe care il ai sau cate posturi ai sau cat de respectat esti...etc...conteaza doar faptul ca esti un membru al forumului care ureaza bun venit altuia,nu este absolut nici o problema in ce ai facut.
Vad ca iti place si tie Yu Yu Hakuhos si Loveless.Din cate am auzit pentru fete este normal sa se uite la astfel de animeuri.Un baiat m-a avertizat ca daca ma uit la Gravitation nu o sa rezist >.>.Mi-a sunat a provocare si am faucut-o.
Anyway sa revin la subiect.Ascult muzica si inca multa.Pai eu prefer toate genurile de muzica in afara de manele si muzica populara.Dar in general eu ascult Soft Rock.Sunt mare amator de Soft rock.Printre trupele mele preferate se afla Linkin Parks si Three Days Grace.Sper ca te-am lamurit.
Daca mai ai ceva de intrebat poti sa o faci oricand ^_^.
Si inainte de a termina de scris postul ,daca imi permiti tu iti urez si eu tine un "Bun venit pe forum!".Sper ca noi doi sa ne intelegem bine si sa devenim prieteni.
[Imagine: deidaradq4.jpg]
[Imagine: deidaradq4.134c2d98db.jpg]
What I’ve done
I'll face myself
To cross out what i’ve become
Erase myself
And let go of what i’ve done

#6
Hehe uite cine a ajuns si pe aici ...Takeru ~kun adica Dorian ...
Uh well bine ai venit si ..pe aici xD
Bine ca acum nu mai sunt singura din Craiova .. ^^'
Asa cum ai zis si tu sper sa iti faci cat mai multi prieteni si sa te distrezi ...Happy posting ! [de spam nu mai zic ca stiu ca nu faci ]


#7
Rukia A scris:Hehe uite cine a ajuns si pe aici ...Takeru ~kun adica Dorian ...
Uh well bine ai venit si ..pe aici xD
Bine ca acum nu mai sunt singura din Craiova .. ^^'
Asa cum ai zis si tu sper sa iti faci cat mai multi prieteni si sa te distrezi ...Happy posting ! [de spam nu mai zic ca stiu ca nu faci ]

Iti spun sincer ca si eu ma bucur ca nu sunt singurul de pe forum din Craiova acum ^_^.Ma mir ca ti-ai dat seama cine sunt 10,oricum ai un simt de observatie foarte mare.Si sincer sa fiu cred ca o sa imi fac multi prieteni pe aici pentru ca am observat ca majoritatea lumii este prietenoasa aici,cat despre spam nu cred ca o sa fac,sunt prea ocupa sa scriu postzile 4.Eram acuzat pe alte forumuri ca scriu prea mult dar eh,aici pot sa scriu si eu liber fara sa imi reproseze nimeni nimic.Regulile sunt usoare aici nu ca pe...>.> ce vorbeam era sa incalc deja una.Vad ca aproape te-am prins la posturi dar asta nu conteaza.Momentan incerc doar sa imi revin pentru ca nu am prins care este ideea cu butonul de shop si nu prea stiu cum sa fac "zup".Oricum iti urez si tie happy posting in continuare si distractie placuta!
[Imagine: deidaradq4.jpg]
[Imagine: deidaradq4.134c2d98db.jpg]
What I’ve done
I'll face myself
To cross out what i’ve become
Erase myself
And let go of what i’ve done

#8
Salut dorian! un mare welcomes pe forum! Huray!!!! In sfarsit inca un fan loveless! si credeam ca-s singura4 eu il disper pe unu din admini cu pasiunea mea pt loveless , zice ca e nasol si nu se uita . Putini baieti urmaresc animeul ,dar ma bucur ca este macar unul . Sper sa ne intelegem ,ca ne plac cam aceleasi lucruri (si mie imi place rockul ) Eu sunt cu maroon 5 si good charlote .
You're a yyh fan too! ma bucur enorm XD
Ma mai dau bine pe langa admini si poate face un topic despre loveless ,daca vad ca nu sunt singura care il vizioneaza ^^
Bravo daca deja scrii posturi destul de mari ,ca asa scap de o grija (uita-te ranku meu si ai sa te lamuresti Smile )
Have fun!

#9
Hiryuu_Hina A scris:Salut dorian! un mare welcomes pe forum! Huray!!!! In sfarsit inca un fan loveless! si credeam ca-s singura4 eu il disper pe unu din admini cu pasiunea mea pt loveless , zice ca e nasol si nu se uita . Putini baieti urmaresc animeul ,dar ma bucur ca este macar unul . Sper sa ne intelegem ,ca ne plac cam aceleasi lucruri (si mie imi place rockul ) Eu sunt cu maroon 5 si good charlote .
You're a yyh fan too! ma bucur enorm XD
Ma mai dau bine pe langa admini si poate face un topic despre loveless ,daca vad ca nu sunt singura care il vizioneaza ^^
Bravo daca deja scrii posturi destul de mari ,ca asa scap de o grija (uita-te ranku meu si ai sa te lamuresti Smile )
Have fun!

Multumesc mult de primire!Si observ ce rank ai,l-am vazut inca de cand am intrat pe forum.Vad ca urasti spamul foarte mult,daca ma intrebi pe mine si eu il urasc la fel de mult si tocmai din cauza asta m-am gandit sa fac posturi mai mari,adica vreau sa evit si spamul si totodata sa scap adminii/mozii de o grija.Sa scrii mult este destul de usor ,avand in vedere ca majoritatea posturilor trebuie detaliate.Oricum sunt sigur ca ne vom intelege bine,si sper sa devenim si buni prieteni.Si eu sunt foarte feriti pentru ca am gasit inca un fan Loveless pe aici ^_^.Am observat ca baietii nu prea urmaresc dar eh ce sa ii faci,totusi ei pierd 3.Din cate am vazut la avatarul tau iti place Kurama din YYH 4.O sa ne mai cunoastem pe parcurs daca este asa ca distractie placuta in continuare!
[Imagine: deidaradq4.jpg]
[Imagine: deidaradq4.134c2d98db.jpg]
What I’ve done
I'll face myself
To cross out what i’ve become
Erase myself
And let go of what i’ve done




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)