Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rock it fairy!

#4
E extrem de greu să le lăsaţi un sărac comentariu lui Svear şi Metal pentru că s-au chinuit să scrie? Dacă tot citiţi, mai şi comentaţi ceva. Of , of , lenea-i mare [-(
Aşaaa... Deci, Alex , mie chiar îmi place cum scrii şi tipul ăsta, Shane [ îmi place numele :x ] , pare chiar tare. Seamănă perfect cu tine şi... îmi place cum i-ai clădit caracterul. Dar cum ai putut tu să pui în fic un tip cu acelaşi nume ca al tău? :)) Se vede că-ţi place numele :-" . Shane pare o fire destul de acidă când se ating nişte subiecte mai...delicate. Oricum , personajul lui este destul de interesant. Şi energizantele alea :x Ahh, mi-ai făcut poftă...
Greşeli de tastare.. N-am stat să caut peste tot, în fiecare propoziţie. Am găsit ceva cam suspect aici:

Citat:Acolo puteam să mă calmez liniştit.

Păi, din câte ştiu eu, nu te poţi calma neliniştit. Cuvântul "liniştit" putea să lipsească din propoziţie pentru că nu prea îşi are rostul şi nici nu sună prea bine.

Cam atâtica, Alex.

Aşa, dear Svear, aştept continuarea şi să apeşi pe pedala de acceleraţie . :p Vreau şi eu să văd ce o să se întâmple :-"



Răspunsuri în acest subiect
Rock it fairy! - de A'Svear - 14-03-2010, 02:00 AM
RE: Rock it fairy! [by A'Svear and Metal] - de Dydo1234 - 20-03-2010, 01:33 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ~Destine Incrucisate~ a Fairy Tail FanFic ilussionKaT 0 2.214 11-08-2012, 10:59 PM
Ultimul răspuns: ilussionKaT
  Fairy's reflection Juliette 20 9.108 14-12-2010, 08:01 PM
Ultimul răspuns: matzaplouata
  Fairy fantazy Apathy 2 2.776 15-02-2009, 04:07 AM
Ultimul răspuns: ~angelino~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)