Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rock it fairy!

#24
Hello
Am cam intarziat cu comentul>.< dar mai bine mai tarziu decat niciodata:P
Deci nu va suparati dar Nya are dreptate... Grabiti prea tare actiunea si nu numai A'Svear face asta ci amandoi.
Chiar si in capitolul asta actiunea a fost un pic cam prea grabita(pierde trenul trebuie sa o intelegem:]]) Adica el este lovit de catre actualul tata a lui Errin si apoi dintr-o data ii cresc aripi si nu stiu eu mai ce>.< Incercati sa dezvoltati mai mult sentimentele personajelor...
Am observat si o repetitie cam enervanta, dar asta nu e mare lucru, sunt chestii care se pot remedia usor. In rest alte greseli nu am observat^^
Citat:A urlat, nervos, să coborâm jos, în faţa casei. Amândoi ne-am conformat şi, ajunşi în faţa casei, tatăl lui Errin s-a repezit spre noi.
De exemplu in a doua propozitie puteai sa inlocuiesti "in fata casei" cu "acolo".
Per total poveste imi place, ideea e destul de originala si interesanta. Pot spune ca va descurcati bine, singura problema e ca grabiti prea tare actiunea, dar dupa parerea mea asta se poate rezolva:P
Bafta la scris:*:*:*
Cya
:bye:
To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.



Răspunsuri în acest subiect
Rock it fairy! - de A'Svear - 14-03-2010, 02:00 AM
RE: Rock it fairy! [by A'Svear and Metal] - de Mitus - 25-04-2010, 09:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ~Destine Incrucisate~ a Fairy Tail FanFic ilussionKaT 0 2.217 11-08-2012, 10:59 PM
Ultimul răspuns: ilussionKaT
  Fairy's reflection Juliette 20 9.132 14-12-2010, 08:01 PM
Ultimul răspuns: matzaplouata
  Fairy fantazy Apathy 2 2.785 15-02-2009, 04:07 AM
Ultimul răspuns: ~angelino~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)