Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rock it fairy!

#21
M`am abţinut prea mult să nu las un comment. Vă puteţi şi supăra pe mine, dar nu mă pot abţine să nu critic fic`ul.
Acum să vorbesc de amândoi. Grăbiţi sentimentele. >.< Prea mult. Nu te îndrăgosteşti în două secunde. :| Descrierea ? Unde e, dragilor ? Ah, aţi uitat`o ? Eu n`am văzut. Sentimente descrise ? Din an în paşte. Şi acolo doar foarte puţin. -.- Naraţiunea al naibii de grăbită. Dialogul prea sec şi plin de puncte de suspensie. Redresaţi`vă. :3

Svear : Eşti obişnuită să scrii din punctul de vedere a unei tipe super rebelă. Tipa din perspectiva căreia scri acuşica e zână. Ce zână se comportă aşa ca ea ? -__- Mă scoate din sărite chestia asta. Şi în fic`uri nu foloseşti cuvântul ' dudă '. -.- Scumpo, ce`i cu tine ? :| Parcă ai scrie în somn. Sau când eşti
beată. Scuză`mă, dar aveam aşteptări de la tine.

Metal : La tine n`am prea mult de comentat. Îmi place de Shane - deşi numele îl urăsc. -__- Tipu` e prea tru, naiz, cul etc. :)) Mi se pare cam ameţit câteodată. Sau poate tu când scri eşti ameţit. :d La tine n`am atât de multe de comentat. Te adaptezi felului în care scrie Fufu. Şi încerci să îmbunătăţeşti totul. Îmi place.

P.S. Am spus adevărul. Scuze. :|
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.



Răspunsuri în acest subiect
Rock it fairy! - de A'Svear - 14-03-2010, 02:00 AM
RE: Rock it fairy! [by A'Svear and Metal] - de Nya. - 12-04-2010, 10:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ~Destine Incrucisate~ a Fairy Tail FanFic ilussionKaT 0 2.208 11-08-2012, 10:59 PM
Ultimul răspuns: ilussionKaT
  Fairy's reflection Juliette 20 9.004 14-12-2010, 08:01 PM
Ultimul răspuns: matzaplouata
  Fairy fantazy Apathy 2 2.768 15-02-2009, 04:07 AM
Ultimul răspuns: ~angelino~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)