Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lost forever, Love me beat

#10
Scuzati-ma ca e mic, dar daca voi nu dati comenatri ma supar:((..glumeam:-P nu ma supar...ma enervez:)) SPer sa va placa:*:*:*


Cap 8…

Se lasase seara, prietenii mei venisera pe la mine. Dupa 3 ore de ras si dansat au plecat spre casele lor. Am plecat in camera mea sa ma schimb , dupa care m-am bagat la culcare.. Nu puteam adormi, simteam ca cineva ma privea din intuneric. Incepuse sa mi se faca frica , corpului meu ii era teama sa se miste. Eu stiam ca inchisesem usa de la intrare, deci nu avea cum sa intre pe-acolo. Pe balcon ! Lasasem usa balconului deschisa pentru ami aerisi camera pe timp de noapte…Dar cine era? Un hot, un ninja sau cineva care vroia sa ma omoare? Urasc momentele de genul asta, tensiune si teama imi opresc gandirea rationala. Un vant linistitor a facut perdelele baloconului sa se miste…. Dintr-o data am simtit o sarutare pe obraz, am inchis ochi sperand sa nu ma omoare !
-Sss, linistestete, sunt eu, Sasuke !
Cand am auzit vocea aceea, inima mea batea cu o forta puternica, lacrimile vroiau sa cada pe obrajii aproape rosiatici iar vocea imi incremenise !
-Nu-ti fie frica, nu-ti fac absolut nimic ! Doar spune si tu ceva !
-N….nu am ce spune ! Misca-te din patul meu, idiotule ! Cine te crezi sa dai buzna in casa mea? Crezi ca te-am iertat? Nici nu te gandi la asta ! Cand te voi ierta iti voi spune, acum pleaca si nu te mai intoarce ! Spuneam aceste cuvinte fara sa-mi dau seama cat de mult il dureau. Lacrimile incepusera sa imi cad ape obraji iar picioarele nu ma mai tineau. Ii priveam ochi ce transmiteau iubire, speranta si indurerare !
-Iarta-ma pentru ce-am facut! Sunt un nimeni, ai dreptate, dar te iubesc ! Stiu ca nu m-ai iertat, si nu pot spune ca nu vreau asta ! Imi era dor de tine, de zambetul si privirea ta !
-Nu sunt proasta ta, nu am uitat ce mi-ai facut, nu am cum sa uit ! Unde ai fost in anii astia? Afla ca deja am aruncat acel trandafir !
Cat de proasta puteam fi ! Nu l-am arucat, statea intr-o vaza pe noptiera mea. Nu ofilise, ci inflorise facand mai multe petale sa apara, exact ca dragostea noastra…
-Sakuraa, te rog sa nu mai plangi, te rog din toata inima sa ma ierti si te implor sa ma ierti ! Am fost orbit de razbunare, fara sa-mi dau seama ca tii la mine, si iarta-ma.
-In legatura cu ce m…int? Aproape ca nu mai apucam sa rostesc cuvintele din cauza privirii lui !
-Trandafirul…e pe noptiera, il vad ! Dupa aceste cuvinte a inceput sa rada , dar foarte putin .
Incepuse sa vina spre mine cu pasi marunti. Cand el dadea un pas, eu mergeam mai in spate pana m-am lovit de usa…
-Sa nu vi mai aproa…….Nu m-ai am apucat sa zic nimic pentru ca Sasuke mi-a prin mainile in ale lui, iar gurile noastre se paropiau din ce in ce mai mult. Isi bagase limba in lacasul umed si il explora cu multa tristete…..Amandoi stiam foarte bine ca acest sarut nu avea sa dureze decat in seara aceasta, doar acum puteam fi fericiti, doar acum puteam san e iubim nul pe celalalt. Am rupt sarutul incet dupa care l-am strans in brate…..Am stat asa minute bune, pana cand el a disparut intr-un nor de fum luandu-si la revedere de la mine!
Cand eu spun sa taci , taci !
Cand tu spui ca-s nebuna, eu iti spun ca plec pe Luna !

Daca cineva iti spune ca o pasare i-a soptit , tu ii spui ca a innebunit !
Let's get crazy ! >.<



Răspunsuri în acest subiect
Lost forever, Love me beat - de Crazy Person - 14-02-2010, 04:18 PM
RE: Lost forever, Love me beat - de Irukandji - 14-02-2010, 06:58 PM
RE: Lost forever, Love me beat - de Crazy Person - 15-02-2010, 06:12 PM
RE: Lost forever, Love me beat - de Crazy Person - 15-02-2010, 11:25 PM
RE: Lost forever, Love me beat - de Crazy Person - 16-02-2010, 05:29 PM
RE: Lost forever, Love me beat - de Fifilina - 16-02-2010, 09:45 PM
RE: Lost forever, Love me beat - de Crazy Person - 17-02-2010, 12:16 AM
RE: Lost forever, Love me beat - de Crazy Person - 21-02-2010, 01:09 PM
RE: Lost forever, Love me beat - de Crazy Person - 22-02-2010, 08:26 PM
RE: Lost forever, Love me beat - de Crazy Person - 23-02-2010, 10:03 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Lost Alexya 2 2.651 19-05-2013, 03:38 PM
Ultimul răspuns: Alexya
  [Naruto]  Can you hold my hand I: Forever alone ^Ciresica^ 39 27.521 30-09-2012, 05:56 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  [Naruto] Lost hope hidden in the dark .. Kyandi. 10 5.226 29-08-2012, 09:26 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  A gift forever ... sakura_sasuke 3 3.123 03-12-2011, 11:02 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.976 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Love forever alice99 7 4.220 24-07-2011, 05:50 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  I walk forever Mada Shine 3 3.134 23-07-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  We will still be friends forever despite difficulties •нąкü• 100 46.881 18-07-2011, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Mùsè
  Lost Souls Liar 2 2.939 27-06-2011, 03:42 PM
Ultimul răspuns: Liar
  The last beat... DeDal N. 1 2.522 13-02-2011, 10:34 AM
Ultimul răspuns: Kayla.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)