Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

In search of true love

#4
Aşa, here I am. ^^ So, nu pot zice că mi`a plăcut. Now, really, vouă vă place? Arată foarte inestetic, în primul rând. Sunt o grămadă de puncte stupide care nu`şi au locul. Trei puncte sunt de ajuns, indiferent de cât de darnici sunteţi voi. >.< Apoi, mai aveţi şi o groază de rânduri lăsate goale, fără un motiv [cel puţin eu nu văd motivul]. Începutul zici că e din vreo poveste. -.- Sună aiurea. Descrierea nu prea există. Naraţiunea nu este prea bună, aţi grăbit foarte mult acţiunea. Cât despre greşeli, sunt cu carul. Corectaţi şi voi capitolul înainte sa`l postaţi. Este foarte enervant să văd atâtea greşeli când citesc ceva. Ah şi din câte ziceau regulile de la FF nu aveţi voie să faceţi fic`uri cu personaje reale. : - ? Sincer, din partea voastră mă aşteptam la mai mult. :| Dacă v`a deranjat comentariul meu, just tell me. ^^ Aştept next`ul şi sper să observ o evoluţie.

off: Mersi, Denny. >:D< She knows why. : - j
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.



Răspunsuri în acest subiect
In search of true love - de :.:.:Ratsuky:.:.: - 03-01-2010, 08:24 PM
RE: In search of true love( by ratsuky and lynnu ) - de Nya. - 04-01-2010, 06:18 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  True blood. Paradox 。◕‿◕。 2 3.600 23-12-2010, 02:07 PM
Ultimul răspuns: Vex
  True friend Abbeh. 6 3.823 22-05-2010, 04:02 PM
Ultimul răspuns: sickness
  True words said from the mouth of a liar... [+18] ZonderHoop 6 4.670 21-05-2009, 04:10 PM
Ultimul răspuns: ZonderHoop
  True love (yaoi) Yukira1234 2 3.540 28-02-2009, 11:02 PM
Ultimul răspuns: myuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)