Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Alergand pe corzile chitarii

#5
...Deci editul xD...
Heya ^^ Am trecut si eu pe aici , m-a atras mult titlul ficului :> Imi place foarte mult :> Ce pot sa spun despre primul capitol :-? Bravo :x M-ai impresionat foarte mult , imi place modul tau de a descrie . Ai un stil aparte foarte dragut :-> . Modurile de expunere sunt la locul lor , dialogul nu este sec , se impleteste perfect cu naratiunea . Te felicit pentru asta . Ai inceput foarte bine , cu siguranta ficul asta o sa ajunga departe .
Personajele : Mi-au placut foarte mult , mai ales Ikusa xD Ce tupeu pe capul lui sa se uite la sanii fetei :-w Cica sunt mici , dar el ce vrea ? Eh vrea prea multe xD Imi plac cele doua gemene , imi aduc aminte de mine si de fratimiu cand ne certam xD Si noi ne adresam niste jigniri pe care numai noi le intelegem o_0
Greseli : Au fost cateva , dar cu siguranta au fost din neatentie .
doruguri - droguri
se - de
sani - sanii
ls - la
putea - puteam
si inca cateva , dar mie lene sa le scriu =]]
Ei , inainte sa postezi poti sa iti mai corectezi o data capitolul pentru a vedea greselile .
In general mi-a placut ideea , imi place faptul ca este vorba despre mafie si chestii de astea ...
Capitolul 2 , deasemenea incredibil de frumos :x Imi place mult ca ai povestit si din punctul de vedere a lui KS . Acum se contrazice singur . Inainte i-a zis lui Didy ca are sanii mici , iar in gandul lui sunt asa de mari si frumosi :-@ Doamne , barbatii -_-" Nu-mi vine sa cred ca i-a omorat pe aia doi . De ce ? E un nemernic , merita inchis pe viata xD Dar nu inca , ca daca ar fi inchis pe viata s-ar termina ficul xD Astept sa vad ce se va intampla in continuare . Greseli am vazut una-doua acolo , nu conteaza xD Modurile de expunere au fost la locul lor . Deci eu te felicit si spor la scris in continuare <33

Don't try to be perfect . Just be yourself .



Răspunsuri în acest subiect
Alergand pe corzile chitarii - de Strawberry*Lipstick* - 01-01-2010, 03:20 PM
RE: Alergand pe corzile chitarii - de Verrine - 02-01-2010, 02:23 PM
RE: Alergand pe corzile chitarii - de marya - 02-01-2010, 02:36 PM
RE: Alergand pe corzile chitarii - de Strawberry*Lipstick* - 02-01-2010, 03:05 PM
RE: Alergand pe corzile chitarii - de ^ToxicK kiD^ - 02-01-2010, 03:30 PM
RE: Alergand pe corzile chitarii - de Strawberry*Lipstick* - 04-01-2010, 11:50 PM
RE: Alergand pe corzile chitarii - de Minnie - 05-01-2010, 04:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)