Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Haruno High vs. Jukogu High introducere

#89
OOC : Lulz,mi s-a pierdut un post?WTF o,o


Kei scapa bata din mana si isi mari ochiii negri si luciosi.Se sprijini de tocul usii,uitand ca era inca in boxeri si un maieu stramt.Dadu scurt din cap si isi deschise putin gura,vrand sa zica ceva dar nestiind ce.Isi relua pozitia de drepti si o imbratisa scurt pe Misaki,cu o fata de 'Sa stii ca incerc sa te imbarbatez,nu ma face sa plang'.Shinichi sari pe ea,aproape daramand-o dar bruneta trecu peste asa,macar acum.Il stranse la piept si trecu cu mana prin parul lui moale.Ii sterse micile lacrimi si il batu pe umar prieteneste dupa care il impinse usor afara din camera ei,incercand sa se stapaneasca.
"-Hey,nu e ca si cum ai pleca cateva decenii, nu?Ma ..adica ne ..vom descurca.Am o bata de baseball pe-aici si eventual gasesc eu o katana sau o sabie undeva.",rase nervos ea ,balanganindu-se de pe un picior pe altul si jucandu-se cu o suvita.
"-Ai incredere in mine.Niciun baiat de la scoala adversa nu va pune piciorul aici,sau va avea de-a face cu mine."
Kei lua o postura impozanta si arata spre o uniforma militara.Nu o folosea decat foarte rar si in cazuri extreme.

OOC:Errr,Marina?Doamne de cand nu s-a mai postat aici
LOLNOPE



Răspunsuri în acest subiect
RE: Haruno High vs. Jukogu High introducere - de Mitzuke - 25-07-2009, 02:10 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Universul Puterii - Introducere Flash 9 8.419 28-05-2010, 01:05 PM
Ultimul răspuns: ammaniac
  Haruno High vs. Jukogu High ShyLie 7 5.838 05-11-2009, 03:53 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)