Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca nu ne-am nascut printese, ne-am facut perverse +18[ SasuSaku ]

#8
Bun, deci Marry-chan, spune'mi si mie asa ca fapt de vers....crezi ca eu si Exotic Dream am fost atat smarte la inceput si faceam romana de ne felicita tot globu' ? Ei bine nu. Eu la inceput am fost atat de varza, incat imi este rusine de mine acum, dar mai ales cand citesc ceva din vechi, cand scriam naspa =)) pff....daca ma vedeai pe mine, te apuca rasu' si zicea : " uite'o si p'asta. mai rau de atat nu poate sa scrie " :))
Nu renunta pentru ca nu ai de ce. Nimeni nu s'a nascut invatat, nici eu, nici tu, nici Exotic Dream [ am ceva cu tine =)) ]. Asa ca, de ce nu incerci tu sa faci un alt capitol si sa faci imbunatatiri sau trimite'l cuiva pe mess, prin mail, prin pm, oricum ar fi, dar da'il cuiva sa il mai corecteze, iar inainte sa il postezi, asculti ce ti'a zis persoana respectiva, iar dupa, postezi.
Opinia mea ^^ Daca vrei sa tii cont de ea, bine, dara nu, treaba ta ^^ Btw, vezi ca ai doua email'uri de la me.
[Imagine: cats-7.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Daca nu ne-am nascut printese, ne-am facut perverse +18[ SasuSaku ] - de Miyuki - 17-12-2009, 11:06 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  The other world [+18 yaoi, facut de manu si gabytsswh Nywa 53 28.440 17-12-2011, 01:45 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) voltura 2 2.627 18-08-2011, 03:45 PM
Ultimul răspuns: voltura
  viata unei printese mady_saku 8 6.845 22-04-2010, 01:10 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)