Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Muşcătură dulce amăruie

#36
[ho ho ho ce darnica sunt cu comm-urile in ultima perioada O.o ma uimesc si pe mine, honestly now]
Iata ca am ajuns la zi si cu ficul asta, sorry girls dar postati atat de repede incat nu mai tin pasul si cu asta si cu Iluzii ^^; Mmkay, laudele le stiti deja: u're awesome, ador actiunea si mai ales pe Briar. Sau pe Yume care l-a creat pe Briar? Hmm, da, cred ca a doua varianta mai mult, dar oricum si pe Briar.
Despre stilul de scriere al lui Yume nu am nimic de comentat, stii prea bine sweetie ce parere am <3 Dia.. hmm am totusi cateva observatii de care sper sa tineti cont [daca nu, asta-i viata :))]. In primul rand una estetica: nu lasi spatiu dupa punct. Incepi pur si simplu propozitia, gen (urmeaza un exemplu pueril ^^;) Afara ploua.Lilith era fericita. [am scris cu bold ca sa intelegeti la ce ma refer :))] So please nee lasa un spatiu dupa ce ai terminat propozitia pentru ca altfel, atunci cand citesc, simt ca ma sufoc O.o' Da, stiu ca suna ciudat dar chiar imi da senzatia asta XD O alta chestie ce-am observat.. cred ca penultimul capitol postat de Dia, la un moment dat gandurile lui Lilith erau -extrem- de seci, facea o propozitie scurta, punct si alta propozitie scurta. Nu stiu daca ai vrut tu sa-i dai tu un astfel de efect insa mie nu prea mi-a placut :-??

Mno sper sa nu va suparati dupa asta [eh na ca atata va trebuie :-w :)) /joke.] dar cred ca unoeri critica nu strica. Chiar daca ce am facut eu nu e chiar critica. XD
In rest, gosh I love it. M-am ales si cu o replica favorita ;;)
- In ce sens ma doresti?
- In toate sensurile.

My heart skipped a beat and I mean it =))

Mult succes in continoare :*
[besc ma :> :X]
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Muşcătură dulce amăruie - de Aylin - 18-12-2009, 01:25 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Boy, te fac o tura cu le skate? - sasusaku - xSandra 4 3.992 28-08-2013, 11:21 PM
Ultimul răspuns: Azazel
  Dulce octombrie. Mad Hatter 15 6.390 18-06-2011, 11:09 PM
Ultimul răspuns: Me†al.
  Dulce rai si scump infern **angels** 0 1.796 23-05-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: **angels**
  Ultima picătură de sânge [ Nya & Metal ] Me†al. 22 11.626 26-04-2011, 11:07 AM
Ultimul răspuns: Lust.
  Elixirul vietii! Vinul dulce...[+16] Ryuu 2 2.549 12-09-2010, 03:57 PM
Ultimul răspuns: MisS.sAdiStic


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)