Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Muşcătură dulce amăruie

#7
La naiba in puii mei Teh prea esti geniala ca baiat. It should be illegal, wtf
*cough* Ahem.. da, oricum stii prea bine parerea mea despre cum scrii. Dar nu conteaza, mereu o sa ti-o zic, pentru ca laudele nu pot sa faca decat bine si te ajute sa devii mai buna ^^ Te-as critica, si stii foarte bine ca imi sta in fire sa fiu acida dar pur si simplu.. n-ai cu ce frate, n-ai cu ce. :)) Nici greseli de tastare nu am vazut. Ori nu ai facut ori eram eu prea prinsa in poveste ca sa-mi dau seama.. amandoua sunt destul de plauzibile XD
Imi place atitudinea lui, mai ales cand a zis Eram plin de mine însumi, pentru că aveam motive să fiu. si Ce dracu e în neregulă cu tine? Sau cu mine? Cu mine nu are ce să fie, perfecţiune în vârstă de 200 de ani. Am avut eu grijă de asta. Deci a fost prea tare =))
Lilith mi se pare din ce in ce mai interesanta si ABIA astept sa vad cum va cadea in bratele lui ;)) Pentru ca presupun ca pana la urma si ea va fi innebunita de el. E invitabil, duh~ [desi sincera sa fiu daca aia as fi fost eu as fi sarit de mult pe el] lol XD

Can't wait to read the next chapter <33
xoxo, besc :> =)) :*:* You know you love me too. ;))
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Muşcătură dulce amăruie - de Aylin - 13-12-2009, 11:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Boy, te fac o tura cu le skate? - sasusaku - xSandra 4 4.001 28-08-2013, 11:21 PM
Ultimul răspuns: Azazel
  Dulce octombrie. Mad Hatter 15 6.411 18-06-2011, 11:09 PM
Ultimul răspuns: Me†al.
  Dulce rai si scump infern **angels** 0 1.802 23-05-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: **angels**
  Ultima picătură de sânge [ Nya & Metal ] Me†al. 22 11.657 26-04-2011, 11:07 AM
Ultimul răspuns: Lust.
  Elixirul vietii! Vinul dulce...[+16] Ryuu 2 2.554 12-09-2010, 03:57 PM
Ultimul răspuns: MisS.sAdiStic


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)