Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Muşcătură dulce amăruie

#2
Ete cine comenteaza :> Deea in persoana, ar trebuit sa te simti onorata Yume =))
/just kidding ^^
Deci NICI NU STII cat de fericita sunt pentru ca tu esti baiatul. Noroc ca ai avut inspiratia s-o pui pe Dia sa ma intrebe.. ca altfel :-w ai fi fost fata. meh. :))
Mi-a placut in mod special prologul, iar dupa primul capitol iti poti da usor seama ca Briar e un baiat rasfatat, dar cred ca Lilith o sa-i arate o lectie ;)) Si abia astept sa vad ce se intampla, e genul de relatie pe care il adooor: baiatul obisnuit ca toate sa-i cada la picioare intalneste o fata care nici nu-l observa si devine obsedat de ea. Mhm, cam cliseic pana aici dar sper ca voi doua sa aduceti ceva noutati si sa faceti din asta un fic memorabil ^^
Rusine mie, dar nu am mai citit ceva de Dia pana acum, nici nu stiam ca scrie defapt lol :)) Abia astept capitolul scris de ea, so don't make me wait long xD

Ah da: besc :> =))
Mult succes in continuare :*:* [unul pentru amandoua:))]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Muşcătură dulce amăruie - de Aylin - 13-12-2009, 06:36 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Boy, te fac o tura cu le skate? - sasusaku - xSandra 4 3.990 28-08-2013, 11:21 PM
Ultimul răspuns: Azazel
  Dulce octombrie. Mad Hatter 15 6.388 18-06-2011, 11:09 PM
Ultimul răspuns: Me†al.
  Dulce rai si scump infern **angels** 0 1.796 23-05-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: **angels**
  Ultima picătură de sânge [ Nya & Metal ] Me†al. 22 11.625 26-04-2011, 11:07 AM
Ultimul răspuns: Lust.
  Elixirul vietii! Vinul dulce...[+16] Ryuu 2 2.547 12-09-2010, 03:57 PM
Ultimul răspuns: MisS.sAdiStic


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)