Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un gamer japonez s-a casatorit cu personajul sau virtual preferat

#21
Mai, eu nu inteleg ce aveti voi de comentat. E viata lui si face ce vrea cu ea. Daca el s-a indragostit de un personaj virtual, bravo lui. Sunt mandra de orice persoana care isi recunoaste sentimentele si iubirea pe care o poarta oricarei fiinte, de orice sex, si chiar din lumi diferite de a noastra. A avut curajul necesar sa isi recunoasca sentimentele si chiar si-a impartasit parerea alaturi de prieteni si necunoscuti. Ce ati fi vrut sa faca ? Sa traiasca toata viata bantuit de amintirea unei imagini virtuale, intruchiparea perfectiunii lumii acestuia ? Dupa voi, cred ca DA. Fata cu baiat, fata cu fata, baiat cu baiat si, chiar, om-video game, iubirea ramane tot iubire, acel sentiment pur, in sufletele carora se infiripa si de care nu scapa nici furnica, oricat de mica si nesemnificativa ar fi ea. Sau... Poate nu pot eu sa ma opresc din a ma mandrii de toata lumea care iubeste curat. 21 Pa, pwp ! pupic
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::



Răspunsuri în acest subiect
RE: Un gamer japonez s-a casatorit cu personajul sau virtual preferat - de Pisica de Diamant - 29-12-2009, 10:03 PM
RE: Un gamer japonez s-a casatorit cu personajul sau virtual preferat - de kame. - 07-05-2010, 09:35 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)