Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cu cine vreti sa ramana Sakura?
Sasuke
81.33%
61 81.33%
Gaara
14.67%
11 14.67%
Sai
4.00%
3 4.00%
Total 75 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Viata de cartier[hentai]

#7
Viata de cartier Capitolul 4

Dimineata soseste repede in Costa Luna, soarele isi impartaseste maretia tuturor mexicanilor, pasarile incanta lumea cu vocea lor melodioasa. Oamenii cartierului unde locuiesc deja fac zarva pe strazi, semn ca e aproape ora sase. Ma trezesc si observ ca am dormit cu capul pe pieptul brunetului. Ma ridic si il misc usor iar acesta maraie ceva dar pana la urma se trezeste.
-Sasu, trezestete. Ar trebui sa pleci. Mergem la institut.
-A, am uitat de asta. Trebuie sa ma grabesc. Spune brunetul sarutanduma pe buze si sarind din pat. S-a imbracat, ma mai sarutat o data si a iesit din casa. Totul s-a intamplat asa de repede incat nu am mai apucat sa spun nimic. Ma duc spre baie si dau drumul la duc. Intru si picaturile de apa incep sa se loveasca de corpul emu cu rapiditate. Dau cu putin gel cu miros de capsuni iar ’’elixirul’’ transparent imi spala pielea dandu-i aroma fructelor zemoase si racoritoare. Ies de sub duc si imi intind parul in acelasi timp si uscandul. Cum dracu’ a trecut asa de repede timpul ? Ies repede din baie si ma imbrac in uniforma. Aceasta este compusa dintr-o fusta scurta albastra cu carouri albe, o cravata care are acelasi model si o camasa alba. Imi inchei doar cativa nasturi lasand doi sau trei in partea de sus deschisi in asa fel incat sa am un decolteu destul de indraznet si imi inod jos camasa pentru a imi arata buricul. Ma incalt cu o pereche de cisme pana la genunchi negre cu toc cui si imi iau geanta. Ies din casa si dau nas in nas cu prietenii mei. Blondul si Sai purtau uniforma institutiei. Pentru baieti era formata din o pereche de pantaloni lungi si o cravata cu modele albastre exact ca a fetelor si o camasa alba. Ambii baieti aveau camasile scoase din pantaloni si gulerele ridicate.
-Buna baieti ! Mergem ?
-Da. Si uite asa, mergem la o noua zi de scoala pentru a nu ne da de gol identitatea. Stiti cum se spune... gura lumii nu poate fi inchisa.
-Deci, diavolito, o sa tinem o petrecere si ne intrebam daca nu vrei sa fi pe lista invitatilor. Tu vi obligatoriu si daca ne-ai face rost de niste fete ar fi minunat.
-Pai, Sai, daca vin... LOGIK ! Patru fete cred ca ajung. Oricum vi le aduc pe cele mai bune ca intotdeauna.
Ajungem in fata cladirii de culoare galbena, cu doua etaje, si cu o terasa sus. Aici era scoala noastra, unde ne-am intalnit prima data, unde ne-am imprietenit si unde ne-am impartasit tot unul altuia. In spatele nostru se aud patru voci asa ca ne intoarcem si ce sa vezi ? Roscatul, vulturul, pasarea fara pene si iepurele in spatele nostru. Roscatul se apropie de noi urmat de cei trei.
-Mira, chicos, no es linda ? Como no... es la diabla si sus amigos!
-Multumesc, Gaara.
-Nu imi multumi. Hinata si Ino au fost foarte tari weekendu asta. Cel mai tare act de sex din cate am vazut. Bravo, diavolito, ai facut o treaba buna cu fetele astea.
Observ ca iepurele se tot uita la mine asa ca il intreb daca s-a intamplat ceva iar acesta imi raspunde ca ii place tatuajul cu dragonul pe care il am pe san. Zambesc si ma uit la Sasuke. Se pare ca ce a zis colegul lui nu ia prea convenit. Un zambet mi se intipareste pe buze. Pe de alta parte, Karin era in culmea nervilor. De ce ? Probabil ca avea o relatie cu Sasuke.



Răspunsuri în acest subiect
Viata de cartier[hentai] - de Shadow. - 01-10-2009, 08:47 PM
RE: Viata de cartier - de Shadow. - 02-10-2009, 07:10 PM
RE: Viata de cartier - de ellamanu - 02-10-2009, 07:22 PM
RE: Viata de cartier - de Minnie - 04-10-2009, 09:25 PM
RE: Viata de cartier - de Shadow. - 05-10-2009, 07:25 PM
RE: Viata de cartier - de Minnie - 05-10-2009, 08:07 PM
RE: [naruto][hentai]Viata de cartier - de Shadow. - 29-10-2009, 09:52 PM
RE: [naruto][hentai]Viata de cartier - de "~Setsuna~Noelle~" - 09-11-2009, 02:22 AM
RE: [naruto][hentai]Viata de cartier - de Shadow. - 13-11-2009, 07:47 PM
RE: [naruto][hentai]Viata de cartier - de Jigoku - 14-11-2009, 12:24 AM
RE: Viata de cartier[hentai] - de Shadow. - 17-12-2009, 02:27 PM
RE: Viata de cartier[hentai] - de Miyuki - 17-12-2009, 03:42 PM
RE: Viata de cartier[hentai] - de Suki - 22-01-2010, 07:42 PM
RE: Viata de cartier[hentai] - de Miauu - 23-01-2010, 01:11 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire de cartier Beatrix LaVey 108 59.783 06-07-2013, 10:10 PM
Ultimul răspuns: Loli Ari
  Iubire de cartier ▌▒ Zยzzααα ▒▌ 12 7.648 25-10-2010, 08:28 PM
Ultimul răspuns: _Andreea_
  Viata Madalinei [hentai] Yaku-chin 9 5.262 10-05-2009, 01:31 AM
Ultimul răspuns: Mabel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)