Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sa ne amintim de vechile desene animate ale Jetixului.

#21
Deci cateodata imi vine sa injur Televizorul 21 Astia au scos cele mai frumoase desene 2 Au bagat numai prostii . Cand dadeau jetix erau numai porcarii de proasta calitate . Plus grafica te facea sa inchizi televizorul . Imi placeau desenele pe care le dadeau cand eram mica . Cel mai mult m-a impresionat Viata cu Louie . Era incredibil acel desen . Mereu radeam la fiecare episod . Tatal baiatului , Andy , era extraordinar 21) Radeam pana la lacrimi cand povestea de armata . Adica nu exista episod in care sa nu povesteasca de armata . Un alt desen era Printesa Sissy . Doamne cat l-am putut iubi . M-a impresionat mult povestea de dragoste dintre cei doi . Desenul a fost realizat excelent pe baza povestii in realitate . Grafica era superba . Un alt desen ar fi fost Orasul Purcelusilor . Va dati seama cum ar fi sa existe un oras format numai din porci 21 Era incredibil de amuzant . Pacat ca l-au dat pe post atat de putin . Merita sa fie vizionat si astazi . Hmmm...ce ar mai fi ? Imi placea la nebunie si Ce-i cu Andy . Adica , era incredibil cum de facea farse tuturor oamenilor din oras . Ce misto ar fi sa ma cunoasca si pe mine tot bucurestiul xD Eh era vedeta Andy . Radeam cu pofta cand facea vreo gluma .
Mai sunt o gramada de desene , cum ar fi Viata cu Boby , Copiii de la 402 , Piratul Jack cel teribil , Curaj caine fricos , Dexter etc Intotdeauna vor fi pe primul loc 8

Don't try to be perfect . Just be yourself .



Răspunsuri în acest subiect
RE: Sa ne amintim de vechile d.a. ale Jetixului. - de Aly - 28-10-2007, 11:35 PM
RE: Sa ne amintim de vechile d.a. ale Jetixului. - de shizune-sama - 30-01-2008, 12:42 AM
RE: Sa ne amintim de vechile d.a. ale Jetixului. - de ღ ஜ♥ Black~RoSe ♥ஜ ღ - 17-04-2009, 12:24 PM
RE: Sa ne amintim de vechile d.a. ale Jetixului. - de ^ToxicK kiD^ - 16-11-2009, 11:40 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Desene animate vechi si foarte vechi Magica Bloom 11 36.578 15-05-2014, 09:02 PM
Ultimul răspuns: Romania
  Sa ne amintim de vechile desene animate ale Cartoon Networkului. Magica Bloom 20 18.174 13-11-2013, 10:24 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Ce desene animate va plac cel mai mult acum? Magica Bloom 11 11.644 10-06-2011, 07:11 PM
Ultimul răspuns: Red Baron
  Desenele animate de pe posturile straine Magica Bloom 1 4.687 05-04-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: Crissu'Blacker


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)