Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

In spatele scenei, marionetele danseaza... [+16]

#2
interesanta poveste si si m-ai interesant este titlul, care sincer m-a atras la povestea ta. Chiar sunt curioasa sa stiu cum vei continua de acum incolo si unde se indreapta povestea.
Ai cateva greseli de tastare, insa nu sar si nici nu strica aspectul capitolului.
Este putin amuzant inceputul acela banal, amuzantul fiind creat de parerea fetei care si ea recunoaste banalitatea si cliseicul din acele cateva randuri. Desi in mod normal nu ma atrage acest fel de inceputuri tu chiar ai reusit sa distragi atentia de la inceput prin reactia fetei.
Descriere ai exact cat trebuie pentru un prim capitol, dialog la fel, naratiunea e si ea prezenta.
Mai ai un plus si pentru faptul ca nu este un fic cu vampiri, pt ca sincer m-am saturat de ele.;)) sau cel putin sper sa nu fie cu vampiri.



Răspunsuri în acest subiect
RE: În spatele scenei, marionetele dansează... *maybe +16* - de BloodyInnocence - 09-03-2010, 05:16 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire ascunsa in spatele tradarii... Ary^_^Arishime 2 2.398 03-08-2011, 08:43 AM
Ultimul răspuns: candy girl
  Adevarul din spatele scenei Just a lovely girl 4 5.027 22-05-2009, 04:37 PM
Ultimul răspuns: Annya
  Chipul din spatele mastii ( yaoi/shounen-ai ) Mitsukai Yoru 14 12.330 06-02-2009, 08:49 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)