Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste descoperita pe internet(sasusaku)

#4
Bine deci ... nu's eu o experta in ficuri dar ce ai ti aici nu imi place deloc .


Titlul este destul de atractiv si de interesant .

Ideea mi se pare originala . Nu am vazut niciodata ceva asemanator . Adica Sakura si Sasuke cunoscandu-se pe internet ... etc.

Chiar daca este o convorbire pe messinger/chat nu scrie cu prescurtari . Da urat la estetica .

Ca tot veni vorba de estetica ... nu imi place deloc . Inainte si dupa fiecare semn de punctuatie lasa un spatiu . Nu pune mai mult de un semn de punctuatie maxim doua : Ex. " CoOl_Saku_Pink:hayde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! " Era suficient un singur semn al exclamarii .

Pentru primul capitol , mi se pare foarte mic ! Fiind primul capitol , trebuia sa fie cat mai lung posibil pentru a ne da seama despre ce este vorba , sa stim daca mai citim in continuare sau nu .

Descrierea nu exista DELOC ! Nu ai descris peisajele , obiectele , hainele personajelor , personajele , sentimentele acestora . Asta nu este bine deloc . Descrierea este foarte importanta intr-un fic .

Naratiunea este varza ... iar nu este bine !

Dialogul/conversatia de pe messinger este atat de seaca ... este plictisitoare . Nu ma atrage deloc .

Capitolul a inceput ca o componure de clasa a doua . Inceputul este pur si simplu banal . Sunt sigura ca poti mai mult !

Fi atenta ca nu ai disclaimer si pentru asta ti se inchide ficul , asa ca da repede un edit .

P.S. Nu te comentez pe tine ci ficul tau .
P.S. Sper sa nu te descurajezi , sa fi mai atenta in viitor si sa nu renunti din cauza comentariilor mai dure . Bucura-te de ele , daca nu ai avea comentarii dure nu ai putea evolua .



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste descoperita pe internet(sasusaku) - de Alexandra-Chan - 08-03-2010, 10:56 PM
Dragoste descoperita pe internet(sasusaku) - de Alexandra-Chan - 09-03-2010, 11:03 AM
RE: Dragoste descoperita pe internet(sasusaku) - de ~Passion pour la mode~ღ♥Pisy♥ღ - 09-03-2010, 10:54 AM
RE: Dragoste descoperita pe internet(sasusaku) - de ~Passion pour la mode~ღ♥Pisy♥ღ - 09-03-2010, 12:07 PM
RE: Dragoste descoperita pe internet(sasusaku) - de Acalisa - 09-03-2010, 04:48 PM
RE: Dragoste descoperita pe internet(sasusaku) - de Alexandra-Chan - 11-03-2010, 02:15 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Dragoste complicata [sasusaku] Miranda. 0 1.720 26-08-2011, 08:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  [split] Dragoste complicata [sasusaku] RouXiss Đx 0 1.449 08-08-2011, 04:28 PM
Ultimul răspuns: RouXiss Đx
  Dragoste complicata [sasusaku] × Ëŧŧå × 0 2.382 05-08-2011, 12:53 AM
Ultimul răspuns: × Ëŧŧå ×
  Iubire descoperita in Alpi Pisica de Diamant 8 11.857 12-02-2010, 06:15 PM
Ultimul răspuns: Zouly
  De la prietenie la dragoste(sasusaku fic) buono_miyabi_momoko_airi 10 9.842 12-07-2009, 08:57 PM
Ultimul răspuns: Aira-chan
  Dragoste fara limite (SasuSaku :X) sasusaku_1998 6 7.915 07-04-2009, 07:14 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)