Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cum vi se pare?
Foarte funny. Tre sa te faci comedianta.
59.02%
36 59.02%
Funny
22.95%
14 22.95%
Nu mai scrie, nu merita
18.03%
11 18.03%
Total 61 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Publicitate!!! [parodie]

#3
Multumesc ca "v-ati inghesuit" cu commurile. Poate de data asta imi lasati si voi mai multe. Dupa parerea mea capitolul asta e mai bun decat primul, asa ca sper sa radeti cu lacrimi. Va rog din suflet, daca va place lasati un comm, pentru ca fara 6 commuri nu mai continui ( 4 le obtin cu forta de la sysuri, insa poate se mai indura si altii sa lase :( )

- Bine ati revenit la publicitate!! Stiti cine sunt asa ca nu ma mai prezint ( ca iar trec 30 de minute si vine publicitatea :help: ). Ei bine dragilor, azi avem doi invitati speciali: minunatul si extravagantul …. *Fireste nu mai minunat si extravagant ca mine dar se intelege de la sine* … Turtila ( emoticonul “ >:D< “ care mai demult pe meebo era turtit astfel incat sa fie de dimensiunea unui emoticon obisnuit ) , alaturi de Denissu-chan, care oricum era in studio, asa ca sa stea si ea jos ( Batranetile…. E cu patru ani mai mare ca mine. Nu vreau sa imi inchipui cum voi arata la varsta ei :no: ) macar daca a venit pana aici. Acum, inca o data bine ati venit in studio, asezati-va comozi oriunde puteti ( Pe WC e cel mai bine, cu o hartie “Lotus” langa voi ) pentru ca e timpul unei pauze de publicitate!!

- Mami, mami, hai sa ma stergi la fund.
- Nu pot draga, ma simt balonata!
- Atunci incearca acest Activia ( tocmai voiam sa ma sterg cu el ). Se zice ca te scapa de balonare.
* Dupa 14 zile *
- Mami, acum vi? Te astept de 14 zile!! Imi e foame!
- Vin. Nu ma mai simt balonata.
- Burtica ta danseaza de bucurie!!! Si a mea … De foame.

Vrei internet de 100 de ori mai rapid, la un pret mult mai mic? Sa nu mai stai 20 de minute sa se incarce o melodie de pe Youtube? Sa poti sa deschizi oricate ferestre fara ca internetul sa se blocheze sau sa pice? Atunci de ce ne apelezi pe noi? Vindem calculatoare, nu ne ocupam de internet!

- Ei bine, am revenit in studio. Ce credeti dragii mei ( mi s-a acrit de toata politetea asta ) de aceste reclame?
- Eu cred (>:D< )….
- Stiti, numai pentru ca v-am intrebat nu inseamna ca ma si intereseaza bine? Bolboroseste in alta parte ;| . Denissu?
- Pai au fost…
- Multumesc pentru parere. Sunt perfect de acord cu tine. Sunt penibile. Imi amintesc cand o asteptam si eu pe mama ore in sir la toaleta, dar ea statea la telefon… Doar ca nu vorbea cu cineva. Pur si simplu statea langa telefon ( pe atunci nu prea erau telefoane mobile, ce sa mai zic TeleVii-zor ), si nu mai venea odata, ca sa imi faca in ciuda. Din lipsa de ocupatie scriam cu markerul pe pereti, si cand vedea asta, isi amintea de mine si venea sa ma bata. Ce vremuri minunate o//o !!
- Sa lasam asta acum, mai ai o reclama de comentat ( >:D< ).
- Cine ti-a dat tie voie sa imi zici la mine la emisiune ce sa fac? Emoticon trasnit! Ia, valea de aici * Text scos, din motive obiective de injuraturi. *.
* Bagati publicitate, repede!! *
- Sa imi intrerupeti iar emisiunea, nu? Nu va las :die: … * Text scos *

Parul tau se ingrasa prea repede? Faci multa matreata? Ei bine incearca crema minune, care actioneaza la nivelul celulelor pielii si te face sa arati mult mai bine decat vei crede. Crema contine AND de musca si fluor. Dupa a doua aplicare a cremei deja se vad schimbari. Ce mai astepti? Cumpara acum crema minune:
Before:
[Imagine: riduri2222-shutterst.jpg]
and After:
[Imagine: sharon-stone-riduri-ochi.jpg]
Crema minune de la L`oreal Paris. Pentru ca meritati … Sa fiti fraierite!!


Dupa ore intregi de munca ajungi acasa si nevasta nu-ti intelege dorinta de a dormi? Ei bine, e imposibil sa faci o femeie sa inteleaga, insa poti sa iti asamblezi un pat la servici, pentru a nu mai fi nevoie sa mergi acasa. eMobila are cele mai bune preturi la paturi gonflabile, care se pot transforma si in canapele sau fotolii pe timpul zilei. Asa poti scapa de stresul de acasa sis a te relacsezi cu prietenii direct acolo unde lucrezi, fara sa mai fie nevoie nici sa te deplasezi pana acasa.
eMobila, garantat sa reziste pana iese din garantie!!

Cerealele Nestle sunt cele mai sanatoase cereale, dintre toate cele care nu s-au inventat vreodata. Contine 90% cereale integral artificiale. Dupa numai un castronel incepe sa te doara burta si iti vei petrece urmatoarele ore ( sau zile, daca mama ta e balonata ) la toaleta. Nu iti face griji, nu sunt decat 80% toxice, si oricum, ce conteaza cateva zeci ( sute ) de chimicale cand cerealele contin ciocolata?
Cerealele Nestle, recomandate de cei mai mari medici dentisti pentru cei constipati!

Se pare ca am revenit in studio putin cam devreme… Irukandji sta aproape lesinata pe canapea cu gheata pe frunte, Denissu are un ochi vanat, iar Turtila saracul, bandajat tot, sta si tremura intr-un colt, uitandu-se speriat ( >:D< ) cand la Irukandji, cand la locul in care candva fusese degetul lui aratator de la mana dreapta.
- Bine ati revenit dracilor. Uitati, nu mai am chef de emisiune acum, si nici de politete, asa ca duceti-va naibii o data din studioul meu, sau fac praf camera aia de filmat, ati inteles :grr: ? Bagati si voi reclama la Asero Tv, sa ma mai vad si eu.

Te-ai saturat de stirile tot mai infricosatoare de la televizor? De oamenii prosti care se cred la masinute, astunci cand conduc o masina? De betivii care isi bat prietenii pentru ca au baut cu un pahar mai mult ca ei? Vino la Asero Tv. Garantat 100% idei reciclate si stiri minunate, despre lucruri ce teoretic s-ar fi intamplat undeva, intr-un taram al mintii voastre. Eu, Turtila, va astept cu drag ( >:D< )

- Ce? Turtila a aparut la reclama de la emisiunea mea si eu nu? Asta e blasfemie. Lasa ca vede el! Doar eu sunt aia frumoasa. Imediat te las si fara celalalte degete, afurisitule!!

In unele paranteze sunt starile lui Turtila. Cum se schimba in functie de situatie :D.



Răspunsuri în acest subiect
Publicitate!!! [parodie] - de Irukandji - 19-01-2010, 02:55 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Erina Ozaki - 19-01-2010, 09:39 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Irukandji - 22-01-2010, 10:01 AM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Erina Ozaki - 22-01-2010, 10:45 AM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Rocky. - 22-01-2010, 09:13 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Yeppy Side - 23-01-2010, 09:25 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Irukandji - 23-01-2010, 09:41 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Rocky. - 23-01-2010, 10:13 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de neko-chan - 24-01-2010, 06:43 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Irukandji - 24-01-2010, 09:43 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de A'Svear - 25-01-2010, 11:05 AM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Irukandji - 26-01-2010, 09:16 AM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Irukandji - 05-02-2010, 04:07 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de candy_cane - 05-02-2010, 08:04 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Irukandji - 20-02-2010, 06:31 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Yura-Chan - 23-02-2010, 02:04 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Irukandji - 11-05-2010, 09:03 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Lamie - 14-05-2010, 06:33 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Irukandji - 23-05-2010, 10:07 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de Lamie - 23-05-2010, 11:55 PM
RE: Publicitate!!! ( Parodie ) - de A'Svear - 24-05-2010, 11:52 AM
RE: Publicitate!!! [parodie] - de Irukandji - 02-10-2010, 10:36 PM
RE: Publicitate!!! [parodie] - de Stormrage - 18-04-2011, 01:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.435 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.093 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)