Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

parodie Naruto, cu prezentatoarea Lenna in direct si in reluare numa' la OTV B-)

#17
oke looooomeeeeeeeee mersi pentru comentari dar acum nextu' la putere , nu? :))


EMISIUNEA OTV ISI PREIA AUDIENTELE SI LENNA REVINE MIRACULS DIN SPITAL
titlul de azi: Caini se pisa in Pitesti, nerusinatii ca o mai fac si pe plante si flori O________O
ora 00:24

Lenna: heh si dupa ce am vizitat spitalul 9, am decis sa merg in vizita la Ella, in Pitesti, chiar in centru si acolo noi ne'am asezat pe o banca, ce chestie nu? :-?
In spatele nostru se auzea un sunet...oare ce o fii? ne intrebam noi. . .se auzea ca si cum cineva ar fi dat drumul la robinet...ne uitam in spate si ce vedem? UNU SE PISA IN SPATELE NOSTRU , MAI EXACT O JAVRA DE CAINE :?:
HEH A DRACU' JAVRA CA NU SE MAI POTOLEA...CINCI ORE MA? :ask:


de aceea am fost nevoita sa ma duc si eu la o toaleta publica, deoarece cainele imi facuse mai mult rau...aveam nevoie la wc si eu acum :...:
Cand sa ne ducem la wc ce vedem? o haita de caini ne urmaresc O__O. . .incepem sa alergam ca fraierele si dupa ce vedem ca am scapat de ei, constatam ca nu pe noi ne urmarea, ci pe o pisica -________- GOOD -_____-
Dupa ce ajungem la un wc public, modernizat, aflam ca trebuie sa bagam doua monede de 50 de bani, Good -____- ... 1 LEU MA? CE MIZERIE FAC EU DE 1 LEU? CE MAMA DRACU'? BAAAAAA ASTA E JAF MA! DUCETI'VA DRACU' CA IN BOSCHETI E MAI IEFTIN SA FACI, CAINELE ALA CUM FACEA? E PE GRATIS ACOLO -_______-...totusi am facut la o toaleta publica :??:
Dupa ce ne'am intors in centru am mers la banca unde statusem. . .heh ce chestie...JAVRA DRACU' INCA NU TERMINASE, SE FATAIA PE ACOLO CA ULTIMUL CAINE SI SE DADEA MARE IN FATA MEA CA EU NU AM VOIE SA CALC PE IARBA -____- GOOOOOOOOOOOOOOOD
Dupa toate astea am decis sa merg inapoi in Mioveni, acasa la mine, unde sunt toate pe gratis si javrele nu se pisa in fata mea. . .CONCLUZIE: Ella nu mai vin la tine in Pitesti niciodata :grr:

titlul de azi: Cat de perversi pot fii baietii . . .oare stiti pe cine iubiti? O___O
Invitat special : Naruto
ora: 00:55
Interviu : Ce credeti despre baieti? sunt oare asa perversi? dar Naruto? este pervers?
67% da
33% nu
Urmeaza : Diaconescu vs Lenna . . .cine e mai tare?


Lenna: Azi, doamnelor si dementilor, am hotarat sa vorbim despre baieti, huh si de aceea, vom lua in considerare, sau, il vom pune pe Domnul Uzumaki, sa le ia apararea, acestor fiinte, care femeile, fara ei, poate ca ar murii.
vom lua in considerare si mesajele telespectatorilor, asa ca vom incepe cu un mesaj al unui anonim :


" Barbatii cu deficit de tampenie sunt o specie rar intalnita pe Terra , care au un comportament bizar . Noi , femeile care suntem eh ehe Dudelor stit voi :> we rule yeah , nu prea putem sa-i intelegem din cauza neghiobiei lor cretine . Asa , decoper ca baietii le plac fetelor acele parti *cough* sani *cough* deoarece probabil *parerea mea* ei sunt gelosi ca nu au asa ceva . Imaginati-va , daca ar fi avut baietii asa ceva , pei cred k i-ar fi pipait din minut in minut . God ^___^ tarantule obsedate . . . .asa le supranumesc yo .-semnat anonim"


Lenna: O___O asta nu stiam, Naruto, ce ne poti spune despre asta? O___O
Naruto: *De unde stie anonimul asta adevarul asta? O_____O* Heh Lenna, draga Lenna, cum sa fie adevarat asa ceva, desigur ca nu suntem chhiar asa de obsedati :-j *ahh ce as vrea sa am si eu sani :-s *
Lenna: pfhiuuuuu :pfiu: daca era adevarat il omoram diseara pe Itachi :pfiu:
acum ca am desbatut subiectul asta, luam publicitate si ne intoarcem cu subiectul "Diaconescu vs Lenna. . .cine e mai bun?"


PUBLICITATE


NAOMI IN AVION PREZINTA CUM TREBUIE SA CUCERESTI UN BARBAT - VIRGIL IANTU

Naomi:Hai, da-ma dracu', ca am ajuns si in avion, heh, papusel, singurel-singurel?:smart:
Iantu: Naomi? nu pot scapa de tine nici in avion? :ask:
Naomi:Papusel, hai nu ma lasi si pe mine la geam, sa ma uit?
Iantu:Ba da -deschide geamul si il arunca pe Naomi pe fereastra-____-

si asa se cucereste un barbat -defapt se arunca un travestit pe geam- ^_______^


REVENIM IN DIRECT SI IN RELUARE IN OTV DIRECT SI IN RELUARE
Diaconescu vs Lenna. . .cine e mai bun?

Dan Diaconescu la telefon

Lenna:BAAAAAAA CE MESAJ DE INSANATOSIRE MI-AI URAT MA? BORATU' DRACU' !
Dan:SA TE CALCE MASINA DA-TE DRACU'!
Lenna: ce ma idiotuleeeeeeeeee?
DanSUNT DE O MIE DE ORI MAI BUN CA TINE, FRAIERO CA NICI NU AI AUDIENTA PE CARE O AM EU!
Lenna:DUTE MA SI TE IMPUSCA DE IDIOT, BAAAAAAAA LEAGATI O PIATRA LA GAT SI ASTEAPTA'MA LA POD CA VIN EU ACUM SA ITI FAC VANT!
Dan:FAAAAAAA PROSTOOOOOOO, FAAAAAAA SPANZURA-TE CA NIMENI NU TE VREA!
Lenna:BAAA TU VREI SA MANANCI BATAIE DE LA ITACHI? , BOULEEEE, BAAAAAAAAAA IL TRIMIT ACUM DUPA TINE SA TE BAGE IN COSUL DE GUNOI CA SOTUL MAGDEI CIUMAC BA!

se pare ca cineva a intrerupt conexiunea, ne revedem data viitoare, si scuzati insultele aduse la adresa baietilor [ps: nu eu am scris asta despre baieti -______-] ne revedem data viitoare :bye:
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu



Răspunsuri în acest subiect
RE: parodie Naruto, cu prezentatoarea Lenna in direct si in reluare numa' la OTV B-) - de Alany Aysee - 27-07-2009, 06:51 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Invata sa joci ! ( parodie Naruto ) Erina Ozaki 0 3.100 11-02-2010, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Parodie Naruto cu prezentatoarea Lenna în direct ÅŸi în reluare numa' la OTV-sezon II Alany Aysee 7 6.476 07-02-2010, 05:30 PM
Ultimul răspuns: Alany Aysee
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.435 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.093 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*
  Oraselul Naruto-Parodie Naruto StarRalu 10 6.874 16-05-2009, 10:39 AM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Un basm ce n-ar trebui citit copiilor [Scufita Rosie] [parodie naruto] StarRalu 22 22.030 15-03-2009, 05:39 AM
Ultimul răspuns: Kuromi
  Explozie De Zambete-Cu Caracterele din Naruto!-(parodie)by Ayame&Akasuna! o0o-ayame-o0o 6 7.688 07-02-2009, 09:23 PM
Ultimul răspuns: Dizzy
  La plaja-parodie Naruto StarRalu 2 5.772 18-12-2008, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Kali?!


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)