Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cel mai bun fic din duel
fleety
40.74%
11 40.74%
kazuki
59.26%
16 59.26%
Total 27 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Duel in 4: kazuki, goddess, fleeting ray si denny

#6
Mmh, am citit si eu...ce pot spune...ambele aveti greseli, si ambele one shot-uri nu sunt cine stie ce, probabil si din cauza ca n-ati avut voie cu romance.
Goddes ai avut destul de multa actiune cu o idee destul de clara, si te-ai axat pe comedie..mmh..Sincer, genul de comedie pe care l-ai abordat tu, din punctul meu de vedere....destul de sec. Doua clase care se razboiesc, numai frustrati care se bat, replici destul de seci gen 'balena esuata la mal' >.< Asa, si? Not funny at all. T.T
Kazuki, la tine a fost ceva mai diferit...o zi din viata unui profesor. Poate mergea putin mai bine daca descriai si ora lui de curs. Sigur mergea mai bine daca aveati voie cu romance, caci in cazul tau chiar ar fi mers o idila profesor-eleva, mai ales la sfarsit.. But...rules are rules.

Personal, nu-mi place nici unul dintre one shot-uri. T.T Unul are prea multa actiune, altul prea putina. Iar descrierea...urgh, ma abtin.
Votul meu merge spre Kazuki. Pentru colectia impresionanta de tigari si bauturi a directorului. Cheers!
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Duel in 4: kazuki, goddess, fleeting ray si denny - de Jasmine - 16-07-2009, 02:32 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Duel: Luli vs. Fleeting Ray Corina M. 7 4.390 06-09-2010, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: A'Svear, Metal and Denny Denny 9 5.660 22-03-2010, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)