Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Filmele Horror ....coincidente in timpul vizionari

#3
Hey guyz3.
Marfa coincidente cu filmele astea horror.Acum,sa va spun si eu patania mea:
Eram acasa la o prietena,la sysul meu Naraku no hana si ne uitam la uun film de groaza, "The grudge".
Era o faza in care The Grudge(care este un personaj) mergea pe gresia alba unui spital,incercand sa-l prinda pe unu.Era asa cu fata alba si corpul plin de sange,de ti se facea scarba X_x.
La un moment dat,am iesit din camera lu' sysu ca sa iau popcorn si,cum ea pe hol are gresie alba si este destul de intunecos noaptea,mi s-a parut ca il aud pe The Grudge cum maraie si vine dupa mine.
Am dat sa fug,dar nu stiu cum m-am impiedicat si am cazut cu popcornul in capul meu.Aveam impresia ca tot vine dupa mine,pana cand sysu a iesit din camera cu replica ei minunata:
-ce ai,Anda??Te-a apucat tampeala?ce dracului ai fata asta speriata?...pe cuvant de onoare,zici ca l-ai vazut pe The Grudge pe hol
24) am ras la faza asta dea crapat gresia alba,nu alta.
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .



Răspunsuri în acest subiect
RE: Filmele Horror ....coincidente in timpul vizionari - de Xoxo - 14-07-2009, 04:05 PM
RE: Filmele Horror ....coincidente in timpul vizionari - de Lectina96 - 12-03-2011, 08:11 PM
RE: Filmele Horror ....coincidente in timpul vizionari - de street king - 01-06-2010, 11:21 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Horror Stories Robb'™ 4 4.161 17-07-2011, 08:43 PM
Ultimul răspuns: Robb'™
  Horror clips - sau clipuri de speriat copii. Ma'eth 3 7.336 11-08-2008, 03:11 PM
Ultimul răspuns: Melyeter


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)