Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

parodie Naruto, cu prezentatoarea Lenna in direct si in reluare numa' la OTV B-)

#6
REVENIND IN STUDIOUL OTV UNDE SE INCINGE O CEARTA MARE



Lenna: BOULEEEE TI-AM ZIS SA NU INJURI IN DIRECT FU*TUTI MORTI MATII DE TAMPIT , HANDICAPATULEEE !
Sas'ke : de unde mata vrei sa stiu eu ca CNA'ul e atat de strict, asta-i vorba romaneasca, injuram de mama focului, ce dracu' asta-i Romania :ha:
Lenna: DAR TI-AM ZIS LA INCEPUTUL EMISIUNII CA TREBUIE SA FII ATENT SI CALM PROSTULE!

Pe usa intra doue femei imbracate in costume roz cu fundite si sosetute colorate cu fundite in par si ochelari negrii la ochi, desigur fane Sas'ke.

Doamnele: suntem de la CNA, emisiunea a fost oprita si amendata, va rugam sa platiti suma de 5469658374658734 euro.
Sas'ke : dar dragele mele, facandule cu ochiul, nu am putea discuta altfel?
Lenna face ochii cat farfuriile cadn vede ca a scapat de CNA doar cu doua autografe din partea lu' Sas'ke.


REVENIND LA EMISIUNEEEE.


Lenna: acum ca am intrat in direct, doamnelor si dementilor ce urmariti ecranul televizorului cu o oarecare dorinta de intoarcere la periuta, am vrea sa discutam despre o fapta din partea lu' Sas'ke.
Sas'ke: ce am mai facut acum?
Lenna: cum poti explica aceasta filmare? : http://www.youtube.com/watch?v=weqn8RjE7...re=related
Sas'ke urmarind filmul.
Dupa 30 de secunde....

Lenna: ahaaaaaaa te-am prins cu oul in buzunar ! Luati-l de aici gardieni :ha:

Sas'ke injurand toti mortii lu' Lenna este luat de politie si dus la inchisoare unde e pus in celula cu Sakura din cauza pastei de dinti cu peste [amintitiva de cealalta publicitate din capitolul trecut ^______^]


REVENIND IN STUDIOUL OTV.

Lenna: dragi telespectatori, dragi ascultatori, dragi boschetari sau toti cei care urmariti emisiunea mea minunata, va anuntam ca reportajul despre periuta de dinti, din pacate, sa anulat. . . .dar il invit in direct pe Rock Lee sa ne prezinte detalii despre viata de ninja si despre relatia deintre elev-sensei.


Lenna: Deci Lee , ce ne poti spune tu despre profesorul tau, sensei Guy?
Lee: :chuu: il iubesc pe Guy sensei :chuu:
Lenna: si alceva in legatura cu Guy sensei? >__>
Lee: il iubesc pe Guy sensei :chuu:
Lenna: alceva? ~X(
Lee: il iubesc pe Guy sensei :chuu:
Lenna: GATAAAAA AM INTELES CA IL IUBESTI PE SENSEIUL TAU, DAR MAI DAL IN MORTII MASII DE TEMBEL... ALCEVA DESPRE EL NU MAI AI SA SPUI?
Lee: ba da :chuu:
Lenna: ce? >__>
Lee: il iubesc pe Guy sensei :chuu:


Lenna se da cu capul de pereti [iar] si il invita pe Guy sensei sa ne spuna ceva despre Lee T_____T


Lenna: deci ce aveti de spus despre Lee?
Guy: Lee e un elev extraordinar :bv:
Lenna: sii?
Guy: Lee e un elev extraordinar :bv:
Lenna: GATA MAM SATURATTTT, BAGATI PUBLICITATE PENTRU NUMELE LUI DUMNEZEU ~x( !


PUBLICITATEEE!



Daca vrei sa ai parul stralucitor ca mine, fa, si vrei ca Virgil Iantu sa se uite la tine, ca la mine fa , atunci ia vopseaua de par roscata de la Naomi, iar Virgil Iantu va vedea ca ai o voce extraordinara, fa, nu uitati costa extrem de putin, producatorul o da si pe gratis din cauza ca iti poate cauza parlire de par. . .
sunati la 9436593465 si va raspunde in exclusivitate Naomi, fa... VEVERITELE, CANTATI FA!


REVENIND IN STUDIOUL OTV .



Lenna e deja in spital, poate ca va intrebati de ce? Ehh saraca de ea va revenii saptamana viitoare cu altele pentru voi la OTV, dar acum se pare ca sa dat prea mult cu capul de pereti si este in spital.
Va dorim vacanta placuta si o sa revenim saptamana viitoare



cam atat, mai pun nextul mai pe seara :))
sper sa va placa ji nu uitati sa lasati comentarii ;))
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu



Răspunsuri în acest subiect
RE: parodie Naruto, cu prezentatoarea Lenna in direct si in reluare numa' la OTV B-) - de Alany Aysee - 11-07-2009, 02:54 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Invata sa joci ! ( parodie Naruto ) Erina Ozaki 0 3.100 11-02-2010, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Parodie Naruto cu prezentatoarea Lenna în direct ÅŸi în reluare numa' la OTV-sezon II Alany Aysee 7 6.476 07-02-2010, 05:30 PM
Ultimul răspuns: Alany Aysee
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.435 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.093 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*
  Oraselul Naruto-Parodie Naruto StarRalu 10 6.874 16-05-2009, 10:39 AM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Un basm ce n-ar trebui citit copiilor [Scufita Rosie] [parodie naruto] StarRalu 22 22.030 15-03-2009, 05:39 AM
Ultimul răspuns: Kuromi
  Explozie De Zambete-Cu Caracterele din Naruto!-(parodie)by Ayame&Akasuna! o0o-ayame-o0o 6 7.688 07-02-2009, 09:23 PM
Ultimul răspuns: Dizzy
  La plaja-parodie Naruto StarRalu 2 5.772 18-12-2008, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Kali?!


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)