Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Marquiza dragostei. Contesa tradarii. [+16]

#9
respectati avertizarea :P

Tradare dusa la extrem

In ziua in care am venit nu am putut face prea multe . Dar pentru a ne distra baieti au venit la mine in camera cat timp Amy a fost plecata . Pe cand a sosit aceasta eu dormeam , iar Deidara alaturi de Sasori jucau poker . Aceasta i-a gonit pe acestia si a inceput sa isi facda planuri pentru a doua zi care a venit cu mult soare si temperature ridicate . M-am trezit devreme si mi-am facut siesta , dupa care m-am indreptat spre camera lui Itachi . “ Oare unde o fi ? “ ma indrep eu observand ca nu raspunde la usa . “ Ce coincidenta ciudata , nici Amy nu a fost in camera cand m-am trezit . “ . Intram in banuieli , parca spuse ca-I pare rau . Oh ai incredere , totul va fi bine si totusi de ce iti faci atatea griji . ” . M-am indreptat anevoie spre parter , unde ma asteptau toti . Mi-am cerut scuze ca intarziasem si m-am dus la Sasori . Ajunsi pe plaja m-am asezat alaturi de baieti pe nisipul moale . Toti inafara de mine si Sasori au intrat in apa , se simteau atat de bine .
-Sakura , nu stii sa inoti si nu vreau sa te simti singura .
“ Face asta pentru mine ? El stie totul despre mine , singurul care ma ajuta si in cele mai neobisnuite moment . El mi-a fost mereu alaturi si tot timpul l-am simtit aproape .“
-Nu te deranjeaza ? Itachi alaturi de acea Amy . Esti mult mai buna … nu vrea numai sa afle barfe din scoala si sa fie popular . Stii tu stilul << Vreau sa vina iubitul meu ! >> . continua el prostinduse .
-Este alegerea lui . Daca este fericit pot suporta totul . Nu vreau sa fie nefericit .
-Bine , dar stii ca noi nu avem secrtete unul fata de celalat . Asculta ! Ieri treceam pe langa Itachi si Amy care discutau . Amy l-a rugat sa te scoata in oras ca sa poata avea si ea un reportaj “ bomba “ cu voi doi .
“ De aceea ma tinea el atat de stans de mana si a tinut sa plateasca el totul . Credeam ca , ar putea simti ceva pentru mine . Se pare ca m-am inselat din nou … Mi s-a mai intamplat . Acel Kaname , profita de mine si ma lasa balta de fiecare data . Ce esec sunt in calitate de iubita . “ Am zambit usor dupa care am luat-o la guana pe faleza . Nu intelegeam ce s-a intamplat cu brunet de ce ma trada ? De ce ? Din neatentie m-am lovit de Sasuke . Acesta venea cu patru inghetate in mana dintre care doua au cazut pe pieptul meu . In urma contactului inghetatelor cu pieptul meu rece am scos un scancet fara vlaga .
-Sakura . Nu te uiti pe unde mergi ? incepe el sa tipe la mine , dar vazandu-i inlacrimati s-a oprit . De ce plangi ? Sunt eu de vina ?
Nu am rausit sa-I spun nimic deoarece m-a tras sup un dus unde a inceput sa imi curete pieptul .
-E Itachi . spun eu intr-un final . Haide iti voi povesti in drum spre standul de inghetata … Vezi tu relatia dintre mine si fratele tau s-a racit si …
- Lasa-ma cu deastea ce ti-a facut ?
-M-a vandut ca subiect la ziar lui Amy . Si cel mai culmea s-a descriditat si pe el . M-a dus la mall si m-a tinut de mana ca Amy sa aiba subiect la revista scolii. M-a simt vanduta . nu a spus nimic doar m-a imbratisat strans .
Cand am venit cu inghetata toti ma priveau uimiti . Ma jucam cu brunet pentru o inghetata . Printre atatea fete uimite am reusit sa zaresc si fata lui Sasori caruia i-am sarit in carca . Era atat de mandru de mine , parca doar el ma crescuse toata viata . Le-am dat inghetatele fiecaruia dupa care am intrat in apa alaturi de brunet . “ Nu sti ca nu stiu sa inot ! “ ma gandeam eu in timp ce inaintam din ce in ce mai mult in bratele brunetului . Am mers atat de mult incat nu mai simteam saolul , tot cea ce ma tinea la suprafata era Sasuke care inota pentru amandoi . Dupa cateva ore dirigintele ne-a chemat pe mal , era timpul sa mergem la hotel . Am mers linistita alaturi de Sasuke tot drumul pana cand am ajuns la hotel . Am intrat in camera extenuata si am facut un dus . Apa rece imi invaluia trupul cald . Dupa un dus revigorant am inceput sa ma cert cu reporterul nostrum aflat la fata locului .
-Ce ti-a trebuit atata ?
-Draga eu nu-s ca tine . Acum daca nu iti convine poti sa pleci .
-Bine plec …. La Itachi in camera .
Am lasat-o sa-si ia lucrurile si sa plece , in fond cine ar fi crezut-o . Dupa cinci minute cineva a batul la usa camerei . “ S-a intors . “ gandeam eu plina dwe mine .
-Sasuke ! Ce cauti aici ?
-Sunt noul tau coleg de camera . Amy si frate-meu vor sa fie singuri .
L-am poftit inauntru fara sa comentez . “ Chiar o place ? Poate ar trebui sa renunt , o iubeste mai mult decat pe mine . “ . Intre timp in camera alaturata Itachi si Amy purtau o discutie “ serioasa “ peferitoare la mine . Din vorba in vorba brunetul a lasat-o usor pe spate si a inceput sa o sarute . Fata nu s-a lasat mai prejos si i-a dezvelit pectorali . Dorind mai mult ingerul a inceput sa o dezbrace sis a o sarute agresiv . S-a introdus in ea cu putere in timp ce continua sa o sarute . Gemetele fetei se auzeau si din camera mea . Sasuke incerca sa se abtina in timp ce eu radeam cu pofta . Se pare ca Itachi facea o treaba buna . Intr-un final Sasuke a inceput sa rada apropiinduse de mine . Avea un zambet pervers pe fata , l-am privit cu coada ochiului dupa care am tras draperiile . M-am asezat din nou pe pat lasandu-ma pe spate permitandu-I demonului sa se aseze peste mine . M-a luat de mana si a inceput sa ma sarute . Fiecare sarut era un pas spre paradis . A inceput sa ma dezbrace lent .
-Sa inteleg ca le urmam exemplul sau ce ? il intreb eu glumeata .
-Da vreau ca-I arat lui Itachi ca se poate si mai tare . imi raspunde el razand .
-Si ce mai astepti , haide ! Let's be crazy !
M-a sarutat scurt pe buze dupa care ma penetrate rapid . “ E bun , are experienta . “ . Dupa o ora cineva ne-a batut la usa . M-am ridicat din bratele brunetului si m-am dus sa deschid . Am fost foarte surprinsa cand l-am zarit pe Itachi , el se uita la mine foarte mirat . “ Oare e dezamagit ? Ce mai conteaza . “ .I-am zambit si am iesit pe corridor pentru a vorbi cu el .
-Sakura ai facut-o cu fratemeu ? ma intreaba el strangandu-ma din ce in ce mai tare de mana .
-Ce iti pasa tie ? il intreb eu smucindu-ma . Intr-un moment de neatentie mi-am tras mana si l-am pleznit . Lasa-ma in pace . M-ai vandut si nici nu iti pasa . Te urasc . continui eu intrand in camera .



Răspunsuri în acest subiect
RE: Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de Annya_Anna - 25-06-2009, 12:23 AM
RE: Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de ***candy bar*** - 08-07-2009, 12:44 AM
RE: Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de nimeni - 10-07-2009, 03:36 PM
RE: Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de deborah-chan - 13-07-2009, 07:29 PM
RE: [naruto]Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de ellamanu - 20-09-2009, 02:09 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Contesa si piratul. Anu-chan 1 2.415 16-12-2012, 09:49 AM
Ultimul răspuns: FuNnY bUnNy
  Iubire ascunsa in spatele tradarii... Ary^_^Arishime 2 2.379 03-08-2011, 08:43 AM
Ultimul răspuns: candy girl
  Marquiza Dragostei . Contesa Tradarii . *Extreme adventure * nimeni 5 4.553 10-02-2010, 02:41 AM
Ultimul răspuns: Aly
  Contesa noptii Tao_Jun 0 3.486 15-09-2007, 06:07 PM
Ultimul răspuns: Tao_Jun


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)