Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Haruno High vs. Jukogu High introducere

#66
"-Competitie?Si eu de ce nu stiam nimic de asta?",rabufni Kei dupa care se ridica din pat si iesi cu verisoara ei pe coridor.
"-Daca trebuie sa luam fete,atunci ti le recomand pe cele care fac sport.Alearga mai bine,ceea ce e un mare plus.La baieti..nu prea am cunostinte.Regret sa iti spun da' cred ca avem nevoie de Hiroto.E singurul nebun care ar iesi noaptea sa ne dea drumul.Si de fratele lui,sunt sigura ca stie toata scoala ca in palma.",rase Kei dupa care se uita pe geam unde il vazu pe Hiroto cu un grup de fete ce nu pareau de la scoala lor.
"-Imi permiti sa imi bat putin joc de ele,nu?",zambi bruneta dupa care deschise geamul.
"-Hey,Hiroto,nu-i asa ca ne intalnim in seara asta?",se aseza ea cat mai provocator la fereastra.Fetele,suparate pe baiat ca le inselase incepura sa il loveasca si sa plece una cate una.
"-Sa mergem Misa,avem de discutat cu el niste lucruri."
Cand ajunse afara,Hiroto era enervat si se pregatea sa dea o replica insa Kei ii taie macaroana.
"-Asculta,ce stii de competitia intre elevi si profesori?Cica ar fi frumos sa intram in scoala voastra si dupa si voi intr-a noastra sa vedem ce se planuieste.Ce zici de asta?"

OOC:Ady
LOLNOPE



Răspunsuri în acest subiect
RE: Haruno High vs. Jukogu High introducere - de Mitzuke - 10-02-2009, 09:26 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Universul Puterii - Introducere Flash 9 8.516 28-05-2010, 01:05 PM
Ultimul răspuns: ammaniac
  Haruno High vs. Jukogu High ShyLie 7 5.948 05-11-2009, 03:53 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)