Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Servus! :)

#5
Salutare, Xintabique, daca ai cautat un loc unde sa conversezi despre manga/anime si nu numai, te afli in cel mai potrivit potrivit loc. Subiecte sunt destule din toate ariile: artistice, stiintifice, turistice, culturale, politice, filozofice, sportive, de divertisment etc., timp si dispozitie sa ai sa le discuti pe toate. Eu unul sunt foarte impresionat de preocuparile tale livresti, iar din acestea trag concluzia ca esti o fire destul de curioasa, care nu inceteaza niciodata sa isi puna intrebari si sa isi provoace atat mintea, cat si spiritul. Daca asa sta treaba, lasa-ma sa te anunt ca ai dat peste o mina de aur, daca e ceva ce nu ducem noi lipsa pe acest forum, acela e de filozofi, toti au o parere despre orice lucru obscur pe lumea aceasta, secretul este sa ii faci sa posteze. Eu unul iti recomand sa incerci sa aduni 500 de zupi pe care ii obtii facand thread-uri si scriind mesaje pentru a putea accesa chat-ul nostru, mereu se discuta cate ceva interesant pe acolo.

Anyway, sper sa ramai mult timp de acum incolo alaturi de noi si ca nu te vom dezamagi. De asemenea, vad ca esti un fan One Piece, multi de pe aici sunt foarte reticenti in a se apuca de el, deoarece e atat de lung, poate postezi si tu o parere sau doua despre el la sectiunea dedicata lui pentru a-i convinge sa-i dea o sansa. Apropo, de unde ti-a venit ideea nickname-ului? Chiar nu l-am mai intalnit pana acum.

Distractie placuta. Laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Răspunsuri în acest subiect
Servus! :) - de Xintabique - 23-06-2014, 07:40 PM
RE: Servus! :) - de DeDal N. - 23-06-2014, 07:50 PM
RE: Servus! :) - de Xintabique - 23-06-2014, 08:20 PM
RE: Servus! :) - de Romania - 23-06-2014, 10:26 PM
RE: Servus! :) - de Nero19 - 24-06-2014, 10:00 AM
RE: Servus! :) - de Xintabique - 24-06-2014, 06:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Servus Aradafa 5 2.490 15-10-2012, 08:13 PM
Ultimul răspuns: Aradafa
  Servus Vegito 4 2.585 04-01-2011, 09:22 PM
Ultimul răspuns: ultimate wulf


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)