Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Servus

#1
Buna Seara.

O sa tin prezentarea cat de scurt si la obiect cu putinta , daca exista eventuale intrebari , ar fi placerea mea sa raspund.
Numele meu este Liviu , student la inginerie , anul III , momentan 21 de ani (ca de , timpul trece) , sex masculin, dupa cum cel mai probabil ati dedus din nume.
Preferinta in anime , daca ar fi sa le pun intr-o ordine anume ar fi , Berserk , Neon genesis Evangelion , Serial experiments Lain, One piece si Code Geass (cu multe alte anime'uri / manga'uri vazute/citite pe langa).
Hobby'uri , destule cat sa ma tina ocupat pe langa facultate si servici :cantat la chitara foarte putin , iluzionism , jonglerie , lecturat , desenat , si tot asa inca cateva , care momentan nu imi vin in minte.
Ca si alte detalii de adaugat , nu stiu ce ar mai fi indicat , daca aveti intrebari , ca si mai devreme scris , ar fi placerea mea sa raspund.

O seara buna va urez.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Aradafa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei, bine ai venit. Sper sa ai o sedere placuta pe aici si sa fi activ. Si mie imi place iluzionismul (defapt, in general controlarea omenirii, ma fascineaza -iar profesorul de istorie e intotdeauna darnic sa ne vorbeasca inainte sa citeasca din Biblie sau sa patrundem in lectiile de zi cu zi).
Care e culoarea ta preferata?
Cum ai dat de forum?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Uiuiuuuuuuuu! How was college/ work today? 4

Stii ce m-am gandit? Nu stii ce m-am gandit. Hai sa-ti zic eu ce m-am gandit. M-am gandit sa dau o fuga pe aici sa-ti urez si eu bun venit ca deh, asa pare ca se cuvine. Sa fii cuminte si sa-ti pui costumul de balaur inapoi in dulap ca nu cumva sa bagi lumea in sperieti (pentru ca stiu ca nu te poti abtine sa nu faci asta). Actually, i think this is one of your favourite activities.

Te uiti la One Piece? Nu stiam asta despre tine...

Ne-auzim pe seara!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#5
Hi~ Am trecut si eu pe aici [curent in ora de TIC but who cares ] ca sa-ti urez bun venit. Ma bucur ca esti aici printre noi si ca se mai inmulteste gasca.
E foarte interesant ce-ai scris tu despre tine, e ceva chiar unic.
Welcooome~ hug Sa-ti faci muuuuulti prieteni si sa fii cat mai activ \o/
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#6
Va multumesc pentru urarile de bun venit , din pacate nu am sa fiu chiar atat de activ o perioada , avand in vedere ca am trimis laptopul inapoi pentru reparatii , insa am sa ma straduiesc.
Ca si culoare preferata intotdeauna ma abtin din a zice o anume culoare , fiindca nici eu nu stiu care este , in mare parte orice are o tenta de toamna.
Cum am descoperit forumul , foarte simplu , din vorba in vorba cu Argona , ma intrebam daca mai exista forumuri de anime / manga in romania , si m-a indrumat spre animezup.

Si iti multumesc pentru reclama care mi-o faci copila (Argona) este intradevar de apreciat faptul ca tu ma consideri un balaur xD.
Si da copila...se pare ca vorbim seara ^^.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Servus! :) Xintabique 6 3.169 24-06-2014, 06:25 PM
Ultimul răspuns: Xintabique
  Servus Vegito 4 2.515 04-01-2011, 09:22 PM
Ultimul răspuns: ultimate wulf


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)