Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#60
Oh~
Profa de romana : O inculta! Vine la jumatatea orei, pune accentul anapoda, si ca profesoara de romana sa zici " hai sa tacem" mi se pare absurd.
Profa de matematica: O dulceata! Urla la noi si ne face in toate feluriile, dar mie imi este cea mai simatica. Cea mai buna duma a ei : Voi nu sunteti smecheri copiind tema, sunteli Jmecheri, cu j" sau " ma doare in 3 litere " . " Daca aplicati formula Roxana/ Adina etc normal ca nu va da bine " sau " Gigelu` si Gigica ".
Proful de istorie : Omu` asta nu are toate tiglele pe casa 21 Cateodata intra in clasa, arunca catalogul pe catedra si incepe sa scrie de nebun pe tabla nume si lectile din care ne esculta.. ._.
Profa de fizica : La ora ei trebuie sa-mi iau doape de urechi pentru ca ea tipa nu vorbeste, vorbeste al naibii de tare, nici macar nu poti sa dormi la ora ei, iar daca o faci si ai tricou negru iti scrie cu creta pe spate T.T
Proful de religie : Il ador pe mosu` asta21 Orele lui sunt smechere, jucam poker si imi place ca-i iau mereu banii21. Vorbeste non-stop de stupii lui si de calul lui, Snitzi 21
[Imagine: jug0ly.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Kagura Mikazuchi - 09-04-2014, 11:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 39.646 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 36.918 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)