Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vechile obiceiuri (roleplay location)

#3
Renne se apleaca adanc pe fereastra trenului pe culoar ,la care un calator ii spune ingrijorat :
-Vezi sa nu cazi! Copiii ca tine nu ar trebui lasati de capul lor sa...
Dansul nu mai termina propozitia ,pentru ca Renne pleaca fara sa-l bage in seama spre capatul opus al vagonului . Ea este indiferenta ca de obicei ,chiar daca are un zambet malitios pe chip .Priveste oamenii in ochi in timp ce trece pe langa ei ,iar ei se retrag din cauza fricii subtile induse de aceasta .Renne isi adanceste zambetul si isi continua mersul . Dar se opreste brusc in fata unui compartiment in care vede o fata mai in varsta fumand linistita .
Renne isi duce instinctiv mana la piept sa verifice saculetul cu zaruri ,dar dupa ce se asigura ca e la locul lui isi da seama ca nu stie ce a determinat-o sa faca asta . Pentru o secunda ,zambetul ii este inlocuit cu o panica scurta de origina necunoscuta ,dar isi revine rapid . Inca nelinistita pe interior dar cu un suras pe dinafara ,Renne deschide usa cabinei si se aseaza langa fata :
-Acest loc e liber? si dupa aceea ,fara sa astepte niciun raspuns: Atunci cred ca o sa stau eu aici (writter's comment Prostul obicei al lui Renne : sa nu lase pe nimeni sa isi termine sau sa-si inceapa macar fraza >.> )



Răspunsuri în acest subiect
RE: Vechile obiceiuri (roleplay location) - de Zvingli - 29-09-2007, 04:51 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  RolePlay - despre ce se face si ce nu se face Shiva 16 19.533 08-01-2012, 01:29 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Vechile obiceiuri... (Ooc & Character sheets) JavaLeen 7 6.561 23-05-2010, 10:51 AM
Ultimul răspuns: JavaLeen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)