Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] EcstasyLove (Cinema Bizarre+18)

#6
Buna... am venit cu nextu` imi pare foarte rau ca v-am dezamagit cu primul capitol si sper ca va voi depasi asteptariile ( stiu ca sunt foarte mikii>.<)
Pai voi scrie din perspectiva ambelor personaje adica Strify si Yu :X . Daca doriti sa ma ajutati cu idei imi puteti trimite un email;)... Am lungit-o foarte mult ... Ce pot sa spun?
Lectura placuta!
Yu Pheonix
P.O.V
Capitolul 2.
Privesc cu atentie tavanul alb de parca ar fi nu stiu ce opera de arta a lui da `Vinci.Cu toate ca trecuse destul de mult timp de la sarutul cu Strify nu puteam sa imi scot din cap scena sarutului. Buzele lui mi-au ramas imprimate in minte si ma facea sa tanjesc dupa el. Parfumul sau ma inebunea de-a dreptul... nu puteam sa neg, ii purtam mai mult decat o simpla relatie de prietenie.Era prima data...sunt bisexual dar, totusi imi plac mai mult fetele. Niciodata nu am simtit acest sentiment cand sarutam un barbat cum am simtt la el.Privirea lui inocenta si socata din acel momenta imi faceau inima sa bata cu o viteza mai mare decat era normal.Incerc sa imi scot aceste ganduri din cap ridicandu-ma din pat si indreptandu-ma spre baie.Pasesc in incaperea cu faianta albastru deschis si gresia de un negru abisal.Ma indrept spre cada mare alba, unde dau drumul la apa fierbinte asteptand sa se umple cada. Indepartez cu grija fiecare obiect vestimentar lasand la vedere un corp bine facut , lucrat din greu sa sala. Intru usor in cada si practic torn din gelul de dus cu aroma de orhidee. Imi spal fiecare particica din corp cu cea mai mare atentie apoi ma relaxtez in cada. Dupa treizeci de minute de relaxare ies din cada si imi sterg pielea de picaturile de apa.Intru in camera mea si ma indrept spre dulap unde imi iau o pereche de boxeri si ma indrept spre pat in speranta ca voi putea dormi in seara aceasta.Nu dupa mult timp Mos Ene s-a gandit sa-mi faca si mie o vizita.

Dimineata soseste cu repeziciune, iar eu sunt trezit de jocul razelor de soare care cadeau jucause pe fata mea, scopul lor fiind de a ma trezi.
Nu mai stau in pat sa lenevesc, si ma indrept spre baie unde imi atintesc privirea catre oglinda. Aveam cearcande si paream ca nu mai dormisem de nopti intregi dar, nu imi pasa.Ma spal pe fata cu apa cristalina si rece pentru a ma desmetici , ma spal pe dinti si restul . Ma gandesc ma mi-ar prinde bine sa fac un dush rapid pentru ca inca ma simteam adormit si chiar nu vruiam sa adorm in fata colegiilor mei de trupa.
Intru sub jetul de apa calduta. Imi desmierd corpul cu gelul de dus cu miros de orhidee.Dupa cateva minute de relaxare si inviorare dupa o noapte grea, ies de sub jetul de apa unde imi iau un prosop si mi-l infasor in jurul taliei strans ca sa nu ma trezesc cu el pe jos. Intru in camera mea si ma indrept spre dulap unde imi aleg o pereche de boxeri negri.Imi aleg o pereche de blugi negrii taiati in jurul genunchiilor atarn cu mare grija doua lanturi in ambele directii , imi pun o curea neagra cu tinte iar, in sus imi aleg un trico negru cu cateva inscriptii in japoneza si vesnicul meu lantic cu lacat care avea inscriptinat pe el un "Y" mare de la Yu. Ma dau cu parfumul mei preferat " Escada Magnetism" si cobor jos pentru a servi micul de jun.Cobor cu mare atentie scariile care duceau spre bucataria mare , unde imi vad colegii mancand de zori.Singurul lucru mi-a atras atentia: Stify nu era! de obicei este aici in fiecare dimineata mancand cate o briosa cu ciocolata si band din lichiul energetic numit cafea.Fara sa ii salut ii intreb unde e Strify.
-Buna dimineata si tie!Strify presupun ca nu s-a trezit.ma anuntase prietenul meu de " saruturi: pe scena , nimeni altul de cat Kiro.
-Aha.. mersi! Ma duc sa-l trezesc! murmur eu oarecum stresat iar ceilalti ridica din umeri si imi arunca priviri intrebatoare pe care le simteam imediat.Ma indrept cu pasi rezi spre camera blondului - brunetului.Ajuns in fata usii sale bat fara nerusinare unde aud un " intra" fara vlaga.Fara sa mai stau ep ganduri intru in camera si ii vad privirea socata a lui Stify cand ma vede intrand in camera.Ii vad buzele intredeschize lucru clar ca vrea sa-mi adresese cateva cuvinte dar nu stie cum sa formuleze..ganduriile mi-au fost intrerupte de vocea nervoasa si pitigaiata a lui Strify.
-Iesi afara! Acum! arata oarecum nervos.Cearcanele de la ochi parea ca nu avusese o noapte cu prea mult somn.Pozitia in care il gasisem nu era tocmai primitoare.Parul lui ravasit in toate directiile si si cu peina in brate te facea sa te gandesti ca i s-au intamplat cele mai nasoale chesti dar ce sa aintamplat defapt a fost doar un sarut.
-Am zis sa iesi! Esty surd? ma intreba asesta vizibil enervat
-Shhh... calmeaza-te!spun eu cu o voce senzuala apropiindu-ma incet de el...
-Nu te apropia de mine!Nu vreau sa te mai vad!Te..u... nu il las sa continue caci ma apropii de el, mai bine spus de urechia lui.Imi apropii buzele mele fine de eu si il soptesc ca vruiam sa il chem la masa, apoi il musc usor de pavilionul urechii.Ii vad roseata din obraji , cu toate incercariile sale de a-si ascunde fata.Imi placea sensatia aseasta dar vruiam sa-l vad si mai stanjenit asha ca imi apropii buzele spre gatul sau incepand sa-l sarutut scurt.Vazand ca ridica mana pentru ami da un pumn probabil .Anticipandu-i dinainte miscarea il prinde de incheietura mainii si il trag aproape spre mine , acaparandu-i buzele intr-un sarut copilaresc.Stau asa cateva secunde asa si imi trec limba peste buzele sale, fine.Vazand ca sunt intredeschise imi strecor usor limba in lacusul sau umed unde exploram in voie.Limba mea o cauta cu disperare pe a lui pe care insfarsit a gasit-o inpepand sa se joace cu ea.Spre surprinderea mea...Strify nu se impotrivea in nici cel mai mic mod posibil ceea ce m-a facut sa zambesc scurt.Un alt lucru care m-a uimit a fost ca participa la fel de mult ca si mine la sarut.Imi strecor usor mana pe sub camasa lui alba, facandu-l sa tremure incet. Rup sarutul , apoi cobor usor spre gat sugand ,muscand si sarutand pielea care deveanea usor rosiatica.Ma indepartez de langa el si ma indrept spre usa.Vreau sa-l cuceresc incetul cu incetul nu vreau sa-l sperii...


Paii ..asta a fost capitolul 2.Am incercat sa urmez sfaturiile voastre si sper sa va placa!
Astept critici si ... Hugzz:X
( nu fiti rai)


Orarul pt scoala.. Luni-chiulim>>Marti-Bem>>Miercuri-Fumam>>Joi-Mergem la gagici>>Vineri-Chiulim,Bem,Fumam,Mergem la gagici>>Sambata si Duminica in spital la reanimare sa ne facem bine pt samptamana urmatoare.

:study::nh:o//o



Răspunsuri în acest subiect
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de hiimera - 11-07-2012, 06:05 AM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de Nywa - 11-07-2012, 12:58 PM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de Kimera - 11-07-2012, 01:04 PM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de NiceBlueExorcisist - 11-07-2012, 11:39 PM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de kame. - 12-07-2012, 11:34 AM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de hiimera - 12-07-2012, 12:03 PM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de hiimera - 12-07-2012, 06:45 PM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de AbiiShu' - 18-07-2012, 07:27 AM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de hiimera - 18-07-2012, 10:14 AM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de Daria - 31-07-2012, 03:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rănile unei despărÅ£iri [Cinema Bizarre yaoi; KiroxYu; +16] angeliqueVampire 38 23.352 29-07-2010, 09:28 PM
Ultimul răspuns: BLooregard
  Cinema Bizarre dennnny_kiro 1 2.188 03-03-2010, 09:50 PM
Ultimul răspuns: AyameXx


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)