Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum credeti ca va fi sfarsitul?

#44
Eu sincer cred ca exista 3 posibilitati:
1.seria sa continue si dupa shippuden si dupa razboiul ninja ,cu naruto invingator,tobi ucis si sasuke tot "rau".Naruto si sakura vor devenii ambu si dupa jounin(sau ceva in genu) iar mai apoi sasuke vine sa se razbune pe sat,ucide hokagele si naruto este numit kage...apoi urmeaza "lupta finala" dintre naruto si sasuke
unde naruto va incerca sa protejeze satul in orice fel si ambii vor murii "imbratisati" adik prieteni...naruto va fi cel mai bun hokage dintre toti....sau poate va mai traii si dupa ce devine hokage si va face un copil.....nu stiu exact

2.sau poate sasuke chiar se va intoarce in sat(dar eu nu cred absolut deloc aceasta posibilitate) pt ca itachi tot spera ca naruto sa il opreasca pe sasuke si sa-l aduca in sat...dar mai apoi spune ca daca va fi nevoie o sa-l omoare sa o faca ...deci cum am zis sasuke va murii

3.sa se termine totul acuma,tobi sa fie omorat,naruto sa se lupte cu sasuke si sa devina hokage

Dar mie mi se pare prima cea mai plauzibila deaorece naruto nu mii se pare pregatit sa devina hokage si chiar sper sa continue seria,dar un singur lucru nu mai stiu eu...pe cine sa ia sasuke in echipa lui daca lupta va continua,pt ca nu poate sa se lupte singur cu toti si nu prea mai vad personaje rele care sa mai fie in viata(adik itachi mort,orochimaru mort,nagato mort,sasori mort,kabuto mort...toti is morti,numa zetsu si cu tobi care va murii mai raman)
Sper ca kishimoto sa mai aiba destula inspiratie sa mai creeze personaje gen sasori,deidara,tobi,kisame... si implicit sa contiune seria



Răspunsuri în acest subiect
Cum credeti ca va fi sfarsitul? - de cristina1996 - 01-11-2009, 05:44 PM
RE: Cum credeti ca va fi sfarsitul? - de Saravis - 21-02-2012, 08:37 PM
RE: Cum credeti ca va fi sfarsitul? - de Play4SoRi - 20-06-2012, 11:38 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce credeti despre seria Naruto SD? hero1hero 1 2.797 09-07-2012, 07:29 AM
Ultimul răspuns: Mykoto


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)